2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) voor afvaltransporten
Descripción: Via het DAS worden op rechtmatige, transparante en doelmatige wijze afvaltransportdiensten ingekocht. Midwaste is een coöperatieve vereniging van publieke afval- en reinigingsbedrijven die gezamenlijk optrekken in de transitie naar een circulaire economie. Met het DAS beoogt Midwaste een brede en diverse groep van gekwalificeerde ondernemingen toegang te bieden tot opdrachten voor het transport van afval- en grondstoffenstromen. Daarbij worden vraag en aanbod op een efficiënte wijze samengebracht, met ruimte voor zowel landelijke als regionale transporteurs. Binnen het DAS kunnen nadere opdrachten worden verstrekt voor uiteenlopende afvaltransportdiensten, waaronder het vervoer van huishoudelijke en bedrijfsafvalstromen, grondstoffen, recyclables en overige aan afvalbeheer gerelateerde transportdiensten. Het DAS wordt ingericht en beheerd overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012 en valt onder de werkingssfeer van Richtlijn 2014/24/EU betreffende het plaatsen van overheidsopdrachten. Afnameprognose totale omvang (verdeeld over alle categorieën): Voor 2027 totaal: - circa 60 kton aan huishoudelijk restafval per jaar - circa 20 kton aan overige (afval)stromen Vanaf 2028 totaal: - circa 230 kton aan huishoudelijk restafval per jaar - circa 130 kton aan huishoudelijk GFT per jaar - circa 50 kton aan overige (afval)stromen Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador interno: 2026/MW/PV/19
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Midwaste richt een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) in voor afvaltransportdiensten. Het DAS is een volledig elektronische aanbestedingsprocedure die gedurende de gehele looptijd openstaat voor ondernemingen die voldoen aan de gestelde uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen. Ondernemingen kunnen zich gedurende de looptijd van het DAS aanmelden. Na toelating kunnen zij worden uitgenodigd voor nadere opdrachten. Voor iedere nadere opdracht worden alle toegelaten ondernemers binnen de betreffende categorie gelijktijdig uitgenodigd om een inschrijving in te dienen. De opdracht wordt vervolgens gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de in de nadere uitvraag opgenomen gunningscriteria. Het DAS wordt uitgevoerd overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012 en de daarop van toepassing zijnde regelgeving voor dynamische aankoopsystemen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Walking floor transport
Descripción: Transport met trekker en walking floor - oplegger voor daarvoor geschikte losse afval- en grondstofstromen. Zie aanbestedingsleidraad.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Containertransport (Afzetcontainers)
Descripción: Transport - en eventueel beschikbaar stellen - van afzetcontainers met onder meer haakarm-, ketting- of portaalsysteem. De benodigde uitvoering wordt per Nadere uitvraag bepaald. Zie aanbestedingsleidraad.
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Kippertransport
Descripción: Transport met kippercombinaties voor daarvoor geschikte losgestorte afval- en grondstofstromen. Zie aanbestedingsleidraad.
Identificador interno: 3