2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prostějov - výstavba posádkové ošetřovny - PD
Descripción: Předmětem plnění VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-ORŘ3-2026-063 zpracování dokumentace návrhu studie nové stavby, zpracování projektové dokumentace pro odstranění stavby, zpracování návrhu a projektu interiéru stavby, zajištění dozoru projektanta a zajištění osoby koordinátora BOZP.
Identificador interno: SpMO 61828/2026-1322
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001