2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie III
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 55321000 Servicios de preparación de comidas
Clasificación adicional (cpv): 55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior, 55322000 Servicios de elaboración de comidas, 55321000 Servicios de preparación de comidas, 15894220 Comidas para hospitales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie III
Clasificación adicional (cpv): 55322000 Servicios de elaboración de comidas, 55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior, 15894220 Comidas para hospitales
Opciones:
Descripción de las opciones: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji (1) polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 25 % wartości umowy w czasie podstawowego terminu realizacji umowy. Realizacja prawa opcji (2) polegać będzie na przedłużeniu terminu realizacji umowy maksymalnie o 12 miesięcy Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. Prawo opcji (1) oznacza, że w przypadku gdy Zamawiający wyczerpie całość wartości umowy przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; Prawo opcji (2) oznacza, że gdy Zamawiający nie wyczerpie wartości umowy w podstawowym terminie realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem, z tym zastrzeżeniem, że o skorzystaniu z prawa opcji 1 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed wyczerpaniem kwoty podstawowej, a w przypadku prawa opcji nr 2 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.