764787-2026 - Modificación de contrato
Chequia – Obras de construcción de autopistas – D55 5508 Staré Město- Moravský Písek
Anuncio de modificación de contrato
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: D55 5508 Staré Město- Moravský Písek
Descripción: Předmětem plnění je vybudování stavby dálnice D55, 5508 Staré Město - Moravský Písek. Stavba bude navazovat na stavbu D55, 5507 Babice - Staré Město a dále na stavbu D55, 5509 Moravský Písek - Bzenec. Dojde k naplnění potřeby zlepšení plynulosti a bezpečnosti dopravy v daném regionu, snížení nehodovosti, snížení hlukové a emisní zátěže v obytné zástavbě.
Identificador interno: 15PT-001148
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233110 Obras de construcción de autopistas
5. Lote
Lote: LOT-0001