See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Инженеринг - проектиране, СМР и авторски надзор за внедряване на мерки за енергийна ефективност в многофамилни жилищни сгради в гр. Варна по 15 (петнадесет) обособени позиции
Descripción: Инженеринг - проектиране, СМР и авторски надзор за внедряване на мерки за енергийна ефективност в многофамилни жилищни сгради в гр. Варна по 15 (петнадесет) обособени позиции
Identificador interno: 456663
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45320000 Trabajos de aislamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: "Въвеждане на мерки за енергийна ефективност в многофамилна жилищна сграда с адрес гр. Варна, ж.к. "Трошево", бл.47”
Descripción: "Въвеждане на мерки за енергийна ефективност в многофамилна жилищна сграда с адрес гр. Варна, ж.к. "Трошево", бл.47”
Identificador interno: 456678