764985-2026 - Licitación
Lituania – Servicios de incineración de desperdicios – Nepavojingų atliekų deginimo paslaugos
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Nepavojingų atliekų deginimo paslaugos
Descripción: Perkamos nepavojingų atliekų, kurių kodai 20 03 07, 19 12 12 ir 19 12 10, deginimo paslaugos. Bendras maksimalus kiekis per visą laikotarpį su pratęsimu – 29 000 t: 20 03 07 – 2 940 t; 19 12 12 ir 19 12 10 kartu – 26 060 t. Paslaugos teikiamos 12 mėn., su galimybe abiejų šalių rašytiniu susitarimu pratęsti vieną kartą dar 12 mėn. Sutarties trukmė su galutiniam atsiskaitymui skirtu mėnesiu – 13 mėn., pratęsus – iki 25 mėn. Atliekos pristatomos palaidos į tiekėjo nurodytą įrenginį Lietuvoje. Transportavimas neperkamas. Privalomi veiklai taikomi leidimai; kiti kokybės ir paslaugų teikimo reikalavimai nustatyti techninėje specifikacijoje ir pirkimo sąlygose. Mokama už faktiškai suteiktas paslaugas.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90513300 Servicios de incineración de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0