See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa produktów leczniczych
Descripción: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych w podziale na 11 części
Anuncio anterior: 558434-2026
Identificador interno: ZP16/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Dostawa produktów leczniczych - Adalimumab (część nr 1)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Adalimumab
Identificador interno: Część nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Dostawa produktów leczniczych - Faricimab (część nr 2)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Faricimab (część nr 2)
Identificador interno: Część nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Dostawa produktów leczniczych - Aflibercept 4mg (część nr 3)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Aflibercept 4mg
Identificador interno: Część nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Dostawa produktów leczniczych - Aflibercept (część nr 4)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Aflibercept
Identificador interno: Część nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Dostawa produktów leczniczych - Odczynniki chemiczne (część nr 5)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Odczynniki chemiczne
Identificador interno: Część nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Dostawa produktów leczniczych - Leki różne (część nr 6)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Leki różne
Identificador interno: Część nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Dostawa produktów leczniczych - Leki odkażające (część nr 7)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Leki odkażając
Identificador interno: Część nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Dostawa produktów leczniczych - leki oczne (część nr 8)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - leki oczne
Identificador interno: Część nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Dostawa produktów leczniczych - Povidone-Iodine (część nr 9)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Povidone-Iodine
Identificador interno: Część nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Dostawa produktów leczniczych - Fluorescein (część nr 10)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Fluorescein
Identificador interno: Część nr 10
Lote: LOT-0011
Título: Dostawa produktów leczniczych - Leki (część nr 11)
Descripción: Dostawa produktów leczniczych - Lek
Identificador interno: Część nr 11