See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ДОСТАВКИ НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ И ЛЕЧЕБНИ ХРАНИ ЗА НУЖДИТЕ НА МБАЛ „Д-Р СТОЙЧО ХРИСТОВ” ЕООД, ГРАД СЕВЛИЕВО, ПОКАНА 3
Descripción: Настоящата ограничена процедура се обявява в рамките на ДСП с УИН в РОП Т485788 с предмет: „ДОСТАВКИ НА ЛЕКАРСТВЕНИ ПРОДУКТИ И ЛЕЧЕБНИ ХРАНИ ЗА НУЖДИТЕ НА МБАЛ „Д-Р СТОЙЧО ХРИСТОВ” ЕООД, ГРАД СЕВЛИЕВО”. Същата включва 296 номенклатурни единици лекарствени продукти, описани в Техническата спецификация. Посочените количества в приложената към поканата Техническа спецификация са прогнозни и не пораждат задължение за Възложителя да ги възложи в прогнозния обем. Обхватът на поръчката включва: » доставка до Болничната аптека на Възложителя; » разтоварване на доставеното по дадена заявка количество продукти.
Identificador interno: 597811
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Възложителят предвижда възможността при необходимост от продължаване на доставките, да удължи срока на сключения договор за изпълнение на конкретна поръчка, възложена в рамките на ДСП. В случай, че през периода на действие на договора не е достигната стойността на същия, Възложителят си запазва правото, при необходимост от продължаване на доставките, да удължи срока на сключения договор до 4 месеца в рамките на първоначалния обем и стойност. Срокът на удължаването на договора може да бъде до 4 /четири/ месеца, считано от датата на сключването на анекс/допълнително споразумение/ или до достигане на неусвоения финансов ресурс, т.е. до достигане на стойността на договора, в зависимост от това, кое от двете събития настъпи първо. Условията, при които влиза в сила опцията, са изложени в проекта на договор.