765196-2026 - Modificación de contrato
Rumanía – Papel de impresión – Acord-cadru de furnizare produse hartie si carton pentru tiparit
Anuncio de modificación de contrato
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Acord-cadru de furnizare produse hartie si carton pentru tiparit
Descripción: Încheierea, în urma derulării procedurii de atribuire ”Licitație deschisă” a unui contract de furnizare hârtie și carton pentru tipărit, conform cerințelor din caietul de sarcini. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 27 de zile, respectiv până la data de 04.08.2025. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare, adresate de către operatorii economici până la termenul-limită prevăzut în anunțul de participare, cel târziu în a 24-a zi înainte de termenul-limită pentru depunerea ofertelor stabilit în anunțul de participare, respectiv până la data de 08.08.2025. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă prin intermediul SEAP (https://e-licitatie.ro/pub).
Identificador interno: 3-22; 2-15; 18
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30197630 Papel de impresión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Hârtie offset 61x86 cm / 70g/mp
Descripción: Hârtie offset 61x86 cm / 70g/mp
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Hârtie offset 70x100 cm / 60g/mp
Descripción: Hârtie offset 70x100 cm / 60g/mp
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Hârtie offset 70x100 cm / 70g/mp
Descripción: Hârtie offset 70x100 cm / 70g/mp
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Hârtie offset 70x100 cm / 120g/mp
Descripción: Hârtie offset 70x100 cm / 120g/mp
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Hârtie offset 70x100 cm / 190g/mp
Descripción: Hârtie offset 70x100 cm / 190g/mp
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Hârtie offset 70x100 cm / 250g/mp
Descripción: Hârtie offset 70x100 cm / 250g/mp
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Hârtie cretată lucioasă 70x100 cm / 90g/mp
Descripción: Hârtie cretată lucioasă 70x100 cm / 90g/mp
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Hârtie cretată mată 70x100 cm / 90g/mp
Descripción: Hârtie cretată mată 70x100 cm / 90g/mp
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 115g/mp
Descripción: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 115g/mp
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 130g/mp
Descripción: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 130g/mp
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 200g/mp
Descripción: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 200g/mp
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 250g/mp
Descripción: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 250g/mp
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 300g/mp
Descripción: Carton dublu cretat lucios 70x100 cm / 300g/mp
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 115g/mp
Descripción: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 115g/mp
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 200g/mp
Descripción: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 200g/mp
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 250g/mp
Descripción: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 250g/mp
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 300g/mp
Descripción: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 300g/mp
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 350g/mp
Descripción: Carton dublu cretat mat 70x100 cm / 350g/mp
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Carton duplex 70x100 cm / 250g/mp
Descripción: Carton duplex 70x100 cm / 250g/mp
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: Carton duplex 70x100 cm / 400g/mp
Descripción: Carton duplex 70x100 cm / 400g/mp
Identificador interno: 20