765466-2026 - Licitación
Polonia – Gas natural – KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW POWIATU CIESZYŃSKIEGO I JEGO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW POWIATU CIESZYŃSKIEGO I JEGO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Descripción: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa paliwa gazowego do Zamawiających i ich jednostek organizacyjnych o łącznym szacunkowym wolumenie 4 364 600 kWh w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 09123000 Gas natural
Clasificación adicional (cpv): 60300000 Servicios de transporte por tuberías
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: 15% Zamawiający zastrzegają sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji w rozumieniu przepisu art. 441 ustawy Pzp rozszerzenia zamówienia w ilości nie większej niż 15% łącznego wolumenu będącego przedmiotem postępowania. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu od Zamawiającego zawiadomienia, że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego zakres świadczenia przysługującego Zamawiającemu w ramach przedmiotowego uprawnienia. Zamawiający jest zobowiązany przesłać zawiadomienie nie później niż przed wykorzystaniem określonego w umowie wolumenu podstawowego potwierdzonego wystawionymi fakturami.