765791-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de consultoría en evaluación – „МЕЖДИННА ОЦЕНКА НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ИНТЕРРЕГ VI-A ПРОГРАМИТЕ ЗА ТРАНСГРАНИЧНО СЪТРУДНИЧЕСТВО 2021-2027 Г., СЪФИНАНСИРАНИ ОТ ИНСТРУМЕНТА ЗА ПРЕДПРИСЪЕДИНИТЕЛНА ПОМОЩ (БЪЛГАРИЯ – СЪРБИЯ, БЪЛГАРИЯ – СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ И БЪЛГАРИЯ – ТУРЦИЯ), В ТОВА ЧИСЛО ТЕРИТОРИАЛНАТА СТРАТЕГИЯ ЗА ИНТЕГРИРАНО РАЗВИТИЕ КЪМ ВСЯКА ОТ ПРОГРАМИТЕ“
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: „МЕЖДИННА ОЦЕНКА НА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ИНТЕРРЕГ VI-A ПРОГРАМИТЕ ЗА ТРАНСГРАНИЧНО СЪТРУДНИЧЕСТВО 2021-2027 Г., СЪФИНАНСИРАНИ ОТ ИНСТРУМЕНТА ЗА ПРЕДПРИСЪЕДИНИТЕЛНА ПОМОЩ (БЪЛГАРИЯ – СЪРБИЯ, БЪЛГАРИЯ – СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ И БЪЛГАРИЯ – ТУРЦИЯ), В ТОВА ЧИСЛО ТЕРИТОРИАЛНАТА СТРАТЕГИЯ ЗА ИНТЕГРИРАНО РАЗВИТИЕ КЪМ ВСЯКА ОТ ПРОГРАМИТЕ“
Descripción: Предметът на обществената поръчка е: „Междинна оценка на изпълнението на ИНТЕРРЕГ VI-A програмите за трансгранично сътрудничество 2021-2027, съфинансирани от Инструмента за предприсъединителна помощ (България – Сърбия, България – Северна Македония и България – Турция), в това число Териториалната стратегия за интегрирано развитие към всяка от програмите“. ​​​​​​​Основните задачи на Изпълнителя на услугата е да извърши междинна оценка на трите програми за трансгранично сътрудничество. Междинната оценка следва да обхване периода от одобрението на съответната програма от ЕК до 31.12.2025 г. Междинната оценка трябва да покрива цялата програма и да включва цялата територия на изследваната програма, включваща целевите региони от България и страната-партньор. Междинната оценка трябва да обхваща посочените пет задължителни критерия за оценка, определени от насоките за по-добро регулиране и посочени в Регламент (ЕС) 2021/1060 (относимост, ефективност, ефикасност, съгласуваност и добавена стойност за ЕС). Оценката по всяка една програма е необходимо да изследва следните тематични направления: ​​​​​​​Задача 1: Оценка на напредъка на всяка от трите програми към постигане на нейните цели и индикатори, вкл. тези на съответната Териториална стратегия за интегрирано развитие ​​​​​​​Задача 2: Оценка на системата за управление на програмата
Identificador interno: 605111
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79419000 Servicios de consultoría en evaluación
5. Lote
Lote: LOT-0001