2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Usluge marketinga radi promidžbe dopunskog zdravstvenog osiguranja
Descripción: Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije. Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi.
Identificador interno: 29/26-OP-OS
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79342000 Servicios de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Predmet nabave su usluge marketinga za dopunsko zdravstveno osiguranje na razdoblje od 24 mjeseci, sukladno tehničkoj specifikaciji, troškovniku i ostalim uvjetima iz ove dokumentacije. Predmet nabave su usluge planiranja i zakupa medijskog prostora na grupama medija: televizijske kuće, radio postaje, tisak, internet/online, vanjsko oglašavanje i drugi mediji u Republici Hrvatskoj u skladu s detaljnim opisom i količinama određenim u Troškovniku u prilogu ove Dokumentacije o nabavi. S obzirom da se radi o integriranoj marketinškoj komunikaciji, odnosno strateškom i detaljnom planiranju i zakupu medijskog prostora koji mora biti usklađen i koordiniran istovremeno između više grupa medija i velikog broja pojedinačnih medija unutar svake grupe, televizijske kuće, tiskana izdanja, radio mediji, vanjsko oglašavanje, internet/online mediji i drugi mediji u Republici Hrvatskoj predmet nabave nije podijeljen na grupe.