2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servizo de axuda no fogar no Concello de O Pino
Descripción: Servizo de axuda no fogar no Concello de O Pino
Identificador interno: 300/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0000