See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa transformatorów rozdzielczych SN/nN z podobciążeniowymi przełącznikami zaczepów na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja S.A na lata 2026 - 2029r.
Descripción: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa transformatorów rozdzielczych SN/nN z podobciążeniowymi przełącznikami zaczepów na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja S.A na lata 2026 - 2029r.; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Anuncio anterior: 335881-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31170000 Transformadores
5. Lote
Lote: LOT-0004
Título: Część nr 4 - Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Łódź
Descripción: 1. Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Łódź - 70 szt., 2. Dostawa zgodnie z harmonogramem dostaw.
Identificador interno: Część nr 4
Cantidad: 70
Lote: LOT-0005
Título: Część nr 5 - Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Rzeszów
Descripción: 1. Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Rzeszów - 70 szt., 2. Dostawa zgodnie z harmonogramem dostaw.
Identificador interno: Część nr 5
Lote: LOT-0007
Título: Część nr 7 - Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Warszawa
Descripción: 1. Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Warszawa - 70 szt., 2. Dostawa zgodnie z harmonogramem dostaw.
Identificador interno: Część nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Część nr 8 - Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Zamość
Descripción: 1. Dostawa transformatora rozdzielczego 250 kVA, przekładnia 15,75/0,42 kV/kV – na potrzeby Oddziału Zamość - 70 szt., 2. Dostawa zgodnie z harmonogramem dostaw.
Identificador interno: Część nr 8