767122-2026 - Licitación
Chequia – Servicios relacionados con desperdicios y residuos – Vývoz odpadkových košů v MČ Brno-Komín
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vývoz odpadkových košů v MČ Brno-Komín
Descripción: Předmětem VZ jsou služby spočívající ve vývozu odpadkových košů na území MČ Brno-Komín, tj. ve sběru, svozu a předání odpadu k využití nebo odstranění, v úklidu okolí košů, v doplňování sáčků do zásobníků na sáčky na psí exkrementy a v péči o koše a zásobníky (kontrola, opravy, výměny, mytí). Podstatou plnění je vývoz košů 3× týdně (pondělí, středa, pátek) a ve vybraných lokalitách 5× týdně (pondělí až pátek). Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD – návrhu smlouvy a v příloze č. 2 ZD – Technické specifikaci (mapový podklad s čísly košů, tabulka s čísly, typy a GPS souřadnicemi košů a fotopasport košů).
Identificador interno: 03112026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Nadlimitní veřejná zakázka na služby zadávaná v otevřeném řízení podle § 3 písm. b) a § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Zadavatel v čl. 2.6 návrhu smlouvy stanoví následující vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (rovněž jen "zákon" či "ZZVZ"): "Tolerance rozsahu zahrnutá v ceně. Cena podle čl. 4.1 zahrnuje i poskytování služeb u dalších košů a zásobníků, které objednatel v průběhu trvání smlouvy doplní, a to až do celkového počtu 171 košů (163 + 5 %) a 60 zásobníků (50 + 20 %). Doplnění v tomto rozsahu ani změna umístění jednotlivých košů či zásobníků v rámci městské části Brno-Komín nemají vliv na cenu a nejsou změnou smlouvy." Zadavatel v čl. 4.9 návrhu smlouvy stanoví dále následující vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů: "Dodavatel je oprávněn jednou ročně jednostranně zvýšit cenu o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za předchozí kalendářní rok vyhlášenou Českým statistickým úřadem, a to s účinností nejdříve od 1. dubna, poprvé v roce 2028, a jen dosáhne-li míra inflace alespoň 1 %. Zvýšení oznámí dodavatel objednateli písemně nejpozději 30 dnů před jeho účinností s výpočtem a odkazem na vyhlášení ČSÚ. Zvýšení je vyhrazenou změnou závazku podle § 100 odst. 1 ZZVZ a nevyžaduje dodatek."