2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz przebudowa i budowa sieci wodociągowej w rejonie ul. Ruczaj w Dzielnicy Wilanów w Warszawie.
Descripción: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz przebudowa i budowa sieci wodociągowej w rejonie ul. Ruczaj w Dzielnicy Wilanów w Warszawie
Anuncio anterior: 275402-2026
Identificador interno: 00168/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
5. Lote
Lote: LOT-0001