830097-2025 - Licitación
España – Servicios de urbanismo – CONTRATACIÓN POLO PROCEDEMENTO ABERTO MULTICRITERIO DO SERVIZO DE REDACCIÓN DO PROXECTO DE INTERESE AUTONÓMICO, DO PROXECTO DE EXPROPIACIÓN E DE PARCELAMENTO, PARA A OBTENCIÓN DE SOLO DESTINADO Á CONSTRUCIÓN DE VIVENDAS PROTEXIDAS, EN VARIOS CONCELLOS DA COMUNIDADE AUTÓNOMA DE GALICIA.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: CONTRATACIÓN POLO PROCEDEMENTO ABERTO MULTICRITERIO DO SERVIZO DE REDACCIÓN DO PROXECTO DE INTERESE AUTONÓMICO, DO PROXECTO DE EXPROPIACIÓN E DE PARCELAMENTO, PARA A OBTENCIÓN DE SOLO DESTINADO Á CONSTRUCIÓN DE VIVENDAS PROTEXIDAS, EN VARIOS CONCELLOS DA COMUNIDADE AUTÓNOMA DE GALICIA.
Descripción: A realización do servizo ten como obxecto que o IGVS poida dispoñer dos documentos técnicos completos de ordenación do solo que permitan a obtención de solo mediante expropiación, como son a redacción dun proxecto de interese autonómico, dun proxecto de expropiación e o apoio técnico preciso para a execución da expropiación dos terreos, bens e dereitos, e dun proxecto de parcelamento.
Identificador interno: Lotes-SR25-G-GALIGAL-PIA2
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71410000 Servicios de urbanismo
Clasificación adicional (cpv): 71356000 Servicios técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Lote 1: SR25-G-GALIGAL-PIA2-1: Servizo de redacción de PIA, proxecto de expropiación e apoio técnico e proxecto de parcelamento no Concello do Porriño
Descripción: Servizo de redacción de PIA, proxecto de expropiación e apoio técnico e proxecto de parcelamento no Concello do Porriño
Identificador interno: Lote 1: SR25-G-GALIGAL-PIA2-1
Lote: LOT-0001
Título: Lote 2: SR25-G-GALIGAL-PIA2-2: Servizo de redacción de PIA, proxecto de expropiación e apoio técnico e proxecto de parcelamento no Concello de Marín
Descripción: Servizo de redacción de PIA, proxecto de expropiación e apoio técnico e proxecto de parcelamento no Concello de Marín
Identificador interno: Lote 2: SR25-G-GALIGAL-PIA2-2