2. Procedimiento
Procedimiento
Título: SERVEI D’ENGINYERIA COM ASSISTÈNCIA TÈCNICA DEL CONSORCI PER LA SUPERVISIÓ DEL PROJECTE CONSTRUCTIU DE LES OBRES I SERVEIS COMPLEMENTARIS PER LA FUTURA AMPLIACIÓ DE LA PLANTA DE CAN BARBA DEL CONSORCI PER A LA GESTIÓ DE RESIDUS DEL VALLÈS OCCIDENTAL
Descripción: L’actuació objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’enginyeria com assistència tècnica del Consorci per la supervisió del Projecte constructiu, la Direcció facultativa de l’execució de les obres i serveis complementaris de l’ampliació de la planta de compostatge i biometanització de Can Barba del Consorci.
Identificador interno: X2026000007
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71318000 Servicios de asesoramiento y consultoría en ingeniería, 71335000 Estudios de ingeniería, 71336000 Servicios complementarios de ingeniería, 71356000 Servicios técnicos, 71356200 Servicios de asistencia técnica, 71356400 Servicios de planificación técnica, 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Serveis d’enginyeria com assistència tècnica del Consorci per la supervisió del Projecte constructiu, la Direcció facultativa de l’execució de les obres i serveis complementaris de l’ampliació de la planta de compostatge i biometanització de Can Barba del Consorci