402946-2026 - Hange
Bulgaaria – Tänavavalgustuse hooldusteenused – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri„Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
KirjeldusПълно описание на обекта на обществената поръчка: „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен” 1.Дейност 1 – „Управление, техническа поддръжка, текущ ремонт и мониторинг на системите за улично, парково, художествено и ефектно осветление на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен“. Управлението и мониторинга на съществуващата мрежа за обществено осветление на територията на Община Сливен, ще се осъществява от денонощна диспечерска централа под постоянно дежурство 24/7 от 4 /четирима/ диспечера. Осъществяване на ежедневно техническо обслужване, ремонтни, текущи, планови и аварийни дейности на системите за обществено осветление на всички зони, райони, местности и населени места в Община Сливен. Отчитането ще бъде по определената стойност на осветително тяло и касети за управление на мрежата за обществено осветление, за всички предоставени за експлоатация осветителни тела и КУО /касети за улично осветление/ от Възложителя към Изпълнителя. Месечно фактуриране на определена дата, за всеки предшестващ месец. 2.Дейност 2 – „Подобряване на уличното осветление, чрез разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен“ Извършване на разширение на съществуващите мрежи и изграждане на нови такива на системите за обществено осветление на всички зони, райони, местности и населени места в Община Сливен. Възлагане на конкретни обекти от страна на Община Сливен, към Изпълнителя, с приемане на работата с двустранно подписани протоколи и последващо заплащане за всеки конкретен обект. Мястото на изпълнение на обществената поръчка е територията на град Сливен, всички квартали и райони, местности и селищни образувания в землището на град Сливен, както и всички населени места на Община Сливен
Sisemine tunnus589114
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50232100 Tänavavalgustuse hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusПрогнозната стойност не е максимална и за срока на договора може да бъде надвишена с 732 400,00 евро без ДДС.
402946-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589114
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50232100 Katuvalojen huolto
Optiot
402946-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services d'entretien de l'éclairage public – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589114
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50232100 Services d'entretien de l'éclairage public
5. Lot
LotLOT-0001
Options
402946-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589114
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50232100 Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
402946-2026 - Konkursas
Bulgarija – Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589114
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50232100 Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
402946-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Servizzi tal-manutenzjoni tad-dwal tat-toroq – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589114
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50232100 Servizzi tal-manutenzjoni tad-dwal tat-toroq
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
402946-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode589114
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
402946-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de întreţinere a iluminatului public – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589114
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50232100 Servicii de întreţinere a iluminatului public
Opțiuni
402946-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave – „Управление, мониторинг, техническа поддръжка, текущ ремонт, разширение и изграждане на нови системи за улично, парково, художествено и ефектно осветление, на територията на град Сливен и населените места на Община Сливен”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589114
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
402946-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589114
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner