Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Nie dotyczy
Lepingu täitmise koht
404438-2026 - Kilpailu
Puola – Rakennustyöt – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowa budynku szkoły podstawowej w ramach zadania pn.: „Budowa szkoły przy ul. Wybickiego 20 w Elblągu”
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiOpracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowa budynku szkoły podstawowej w ramach zadania pn.: „Budowa szkoły przy ul. Wybickiego 20 w Elblągu”
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, rozbiórka i budowa szkoły podstawowej w technologii modułowej prefabrykowanej, wyposażonej w ukrycie zlokalizowane w części podziemnej budynku, sali gimnastycznej w technologii murowanej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej: a) rozbiórki istniejącego budynku szkoły, b) budowy modułowego budynku szkoły podstawowej w technologii prefabrykowanej, wyposażonej w ukrycie zlokalizowane w części podziemnej budynku, sali gimnastycznej w technologii murowanej wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Wybickiego 20 w Elblągu, dz. nr 30/24, 30/22, 30/25, 37/4, obręb 3. 2) Wykonanie robót rozbiórkowych na podstawie opracowanej dokumentacji. 3) Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji.
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71221000 Rakennusten arkkitehtipalvelut, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta, 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 45443000 Julkisivutyöt, 45420000 Rakennuspuusepäntyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45330000 Putkityöt, 45320000 Eristystyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 65000000 Julkinen vesi- ja energiahuolto
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Nie dotyczy
An áit feidhmíochta
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Opcije:
Opis opcija: Nie dotyczy
Mjesto izvršenja
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
Opciók:
A lehetőségek leírása: Nie dotyczy
A teljesítés helye
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Iespējas:
Opciju apraksts: Nie dotyczy
Izpildes vieta
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Nie dotyczy
Post tal-prestazzjoni
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Nie dotyczy
Plaats van uitvoering
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45443000 Roboty elewacyjne, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45320000 Roboty izolacyjne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 65000000 Obiekty użyteczności publicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Nie dotyczy
Locul de executare
404438-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 71248000 Projektövervakning och dokumentation, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45443000 Fasadarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45320000 Isoleringsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy