2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dostawa umundurowania z podziałem na części - kurtki uniwersalne, bluzy softshell, mundury polowe, spodnie uniwersalne
Kirjeldus: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego kurtek uniwersalnych, bluz softshell, mundurów polowych, spodni uniwersalnych, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielona na 3 (trzy) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie nr 1 – kurtki uniwersalne; 2) Zadanie nr 2 – bluzy softshell; 3) Zadanie nr 3 – mundury polowe, spodnie uniwersalne. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Sisemine tunnus: SM.WZP.251.13.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused
Täiendav liigitus (cpv): 18110000 Kutserõivad, 18234000 Pikad püksid, 18222100 Ülikonnad ja kostüümid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie nr 1 – kurtki uniwersalne
Kirjeldus: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego kurtek uniwersalnych. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Sisemine tunnus: Zadanie nr 1
Täiendav liigitus (cpv): 18110000 Kutserõivad
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie nr 2 – bluzy softshell
Kirjeldus: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego bluz softshell. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Sisemine tunnus: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Zadanie nr 3 – mundury polowe, spodnie uniwersalne
Kirjeldus: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego mundurów polowych, spodni uniwersalnych. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Sisemine tunnus: Zadanie nr 3