491128-2026 - Hange
Tšehhi – Jahutus- ja külmutusseadmed – Chladnička laboratorní 2 ks
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriChladnička laboratorní 2 ks
KirjeldusPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2ks laboratorní chladničky pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávacích podmínek.
Sisemine tunnusVZ 108/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 42513000 Jahutus- ja külmutusseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusVyhrazené změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 ZZVZ jsou blíže specifikovány v návrhu smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávacích podmínek.