2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: EXPLOITATION DU CVE FLAMOVAL
Kirjeldus: EXPLOITATION DU CENTRE DE VALORISATION ENERGETIQUE DE FLAMOVAL A ARQUES
Sisemine tunnus: SMFM2026-01
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90513300 Jäätmepõletusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0