2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Poskytování služeb při vydávaní kvalifikovaných a komerčních certifikátů na roky 2026 – 2030
Kirjeldus: Předmětem plnění této veřejné zakázky spočívá zejména v / ve - vydávání různých druhů certifikátů ve smyslu nařízení eIDAS (dále společně též jen jako „certifikáty“), - dodávání kvalifikovaných prostředků ve smyslu nařízení eIDAS, - dodávka SW řešení umožňujícího kontrolu a správu vydaných certifikátů, - součinnost při zpracování návodů a postupů směřujících k vydání a instalaci certifikátů. Bližší specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena v příloze B Zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“), a dále v příloze č. 2 Smlouvy – Funkční a technické požadavky. Předmětem plnění této veřejné zakázky bude poskytován pro následující subjekty v rámci rezortu práce a sociálních věcí: - MPSV, - Úřad práce České republiky, a - Českou správu sociálního zabezpečení. Účelem této veřejné zakázky je poskytování služeb vedoucí k naplnění nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 910/2014 o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce na vnitřním trhu ve znění nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2024/1183 ze dne 11. dubna 2024, kterým se mění nařízení (EU) č. 910/2014, pokud jde o zřízení evropského rámce pro digitální identitu (dále jen „nařízení eIDAS“).
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79132100 Elektroonilise allkirja tõendamisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 32582000 Andmekandjad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: VZ 19/2026
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Vyhrazená změna závazku ve smyslu § 100 ZZVZ je blíže specifikována v bodě 3.3 Zadávací dokumentace.