2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ & ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ TOY ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ. ΑΜ 8/2026»
Kirjeldus: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Sisemine tunnus: ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09000000 Naftatooted, kütused, elekter ja muud energiaallikad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: «ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ»
Kirjeldus: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 2
Peamine liigitus (cpv): 09134200 Diislikütus
Osa: LOT-0002
Pealkiri: «ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ»
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 4
Peamine liigitus (cpv): 09132100 Pliivaba bensiin
Osa: LOT-0003
Pealkiri: «ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ»
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 5
Peamine liigitus (cpv): 09135100 Kütteõlid
Osa: LOT-0004
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Α: ΓΕΝΙΚΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Α: ΤΜΗΜΑΤΟΣ 7 ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Peamine liigitus (cpv): 09211000 Määrdeõlid ja määrdeained
Osa: LOT-0005
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Β: ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΥΓΡΑ ΠΛΥΣΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Β: ΤΜΗΜΑΤΟΣ 7 ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Osa: LOT-0006
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Γ: ΒΙΟΔΙΑΣΠΩΜΕΝΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Γ: ΤΜΗΜΑΤΟΣ 7 ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ