493345-2026 - Hange
Luksemburg – Tisleritööd – 3462_menuiserie extérieure, KE2-22
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri3462_menuiserie extérieure, KE2-22
KirjeldusL'exécution des travaux de menuiserie extérieure de 2 immeubles résidentiels à Olm.
Sisemine tunnus2601785
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45421000 Tisleritööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus0
493345-2026 - Nadmetanje
Luksemburg – Stolarski radovi – 3462_menuiserie extérieure, KE2-22
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka2601785
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45421000 Stolarski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0