2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine
Kirjeldus: Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Sisemine tunnus: 308591-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45221100 Sillaehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233142 Teeremonditööd
5. Osa
Osa: LOT-0000