See the notice on TED website
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Seadmete kilekaitsmed
Kirjeldus: Hanke eesmärk on soetada erinevatele meditsiiniseadmetele kilekaitsmeid lähtuvalt hanketeates ja hankedokumentides sätestatud tingimustel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Sisemine tunnus: 312627-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Sonograafi andurikate 1
Kirjeldus: Seadme kilekaitsmete ostmine vastavalt hanketeates ja hankedokumentides sätestatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Sisemine tunnus: 312627-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Sonograafi andurikate 2
Sisemine tunnus: 312627-0002
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Aparaadikate ümara avaga
Sisemine tunnus: 312627-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: MRT kõrvaklappide katted
Sisemine tunnus: 312627-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Vaginaalse anduri kate
Sisemine tunnus: 312627-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Seadme katete komplekt
Sisemine tunnus: 312627-0006
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Arkoskoobi kate 1
Sisemine tunnus: 312627-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Arkoskoobi kate 2
Sisemine tunnus: 312627-0008
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Mikroskoobi kate
Sisemine tunnus: 312627-0009
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Voolikuhoidja
Sisemine tunnus: 312627-0010
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Voolikukate
Sisemine tunnus: 312627-0011
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Kaamerapea kott
Sisemine tunnus: 312627-0012
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Aparaadikate
Sisemine tunnus: 312627-0013
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Ultrahelianduri kate
Sisemine tunnus: 312627-0014