2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych wraz z wyposażeniem (zaprojektuj, wybuduj, wyposaż) w ramach zadania pn.: Wzmocnienie zasobów infrastrukturalnych i sprzętowych Szpitala Bielańskiego w celu poprawy jakości i dostępności do świadczeń onkologicznych (ZP-104/2025)
Kirjeldus: W zakres zamówienia wchodzi: 1) Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chemioterapii Dziennej 2) Modernizacja obszaru endoskopowego Oddziału Gastroenterologii 3) Adaptacja pomieszczeń na potrzeby Onkologicznego Centrum Robotycznego.
Sisemine tunnus: ZP-104/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Pilność wynika z konieczności terminowego rozliczenia środków przyznanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45215140 Haiglarajatiste ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade, 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: PAKIET 1
Kirjeldus: Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych wraz z wyposażeniem (zaprojektuj, wybuduj, wyposaż) w ramach zadania pn.: Wzmocnienie zasobów infrastrukturalnych i sprzętowych Szpitala Bielańskiego w celu poprawy jakości i dostępności do świadczeń onkologicznych.
Sisemine tunnus: PAKIET 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-104/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45215140 Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie, 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: PAKIET 1
Interný identifikátor: PAKIET 1