See the notice on TED website
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: RRX_BÜW – PA 1.2, 1.3, 7.2, 7.3 und PA 8.0
Kirjeldus: Rhein-Ruhr-Express (RRX) - BÜW – PA 1.2, 1.3, 7.2, 7.3 und PA 8.0: Los 1 SiGeKo Los 2 BÜW KIB/OB Los 3 BÜW LST/OLA/EEA Los 4 BÜW S&S Los 5 Umweltfachliche BÜW
Sisemine tunnus: 20FEI43575
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71521000 Ehitusplatsi järelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Bauüberwachung KIB/OB
Kirjeldus: RRX_BÜW – PA 1.2, 1.3, 7.2, 7.3 und PA 8.0; Los 2 Bauüberwachung KIB/OB
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 20FEI43575
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71521000 Rakennustyömaan valvontapalvelut
Ilmoituksen nimi: Bauüberwachung KIB/OB
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 20FEI43575
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71521000 Usluge nadzora gradilišta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Bauüberwachung KIB/OB
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20FEI43575
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71521000 Toezicht op de bouwplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bauüberwachung KIB/OB