See the notice on TED website
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Vitrektoomia tarvikud
Kirjeldus: Vitrektoomia tarvikute ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus-pakkumuse vorm kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Sisemine tunnus: 313175-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33162200 Operatsioonisaali instrumendid
Täiendav liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Vitrektoomia komplekt
Sisemine tunnus: 313175-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Kombineeritud komplekt (katarakt / vitrektoomia)
Sisemine tunnus: 313175-0002
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Silikoonõli manustamise/ eemaldamise komplekt (VFC pak) vitrektoomia aparaadile
Sisemine tunnus: 313175-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: 27+ vitrektoomia komplekt
Sisemine tunnus: 313175-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pintsett ILM
Sisemine tunnus: 313175-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Käärid kaarjad
Sisemine tunnus: 313175-0006
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pintsett otsast haaratav
Sisemine tunnus: 313175-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Vitrektoomia aparaadi Constellation lisavalgussüsteemi tarvik
Sisemine tunnus: 313175-0008