403365-2026 - Kilpailu
Puola – Avokaatopaikan hoitopalvelut – Odbiór i transport odpadów komunalnych na lata 2026-2028, z ew. wznowieniem, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie.
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiOdbiór i transport odpadów komunalnych na lata 2026-2028, z ew. wznowieniem, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie.
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Odbiór i transport odpadów komunalnych na lata 2026-2028, z ew. wznowieniem, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie”. 2. Wykonanie usługi obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości niezamieszkałych podzielone na 4 części: 1) Sektor I obejmujący gminy Podedwórze i Sosnówkę, 2) Sektor II obejmujący gminy Hannę i Sławatycze, 3) Sektor III obejmujący miasto Włodawę, 4) Sektor IV obejmujący gminy Hańsk i Stary Brus, zgodnie z Uchwałą nr VII.18.20 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2020 r. poz. 1147) zmienionej Uchwałą Nr X.30.21 z dnia 9 czerwca 2021 r. (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2021 r. poz. 2580). Teren objęty działaniem Zamawiającego został podzielony na cztery sektory uchwałą nr XV/39/13 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 24 stycznia 2013 r. w sprawie podziału obszaru Związku na sektory (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2013 r. poz. 1219). Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej Zamawiającego - Instalacji komunalnej tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., 22-200 Włodawa, ul. Komunalna 22 lub do instalacji komunalnej wskazanej zastępczo przez Zamawiającego w sytuacji awarii instalacji, o której mowa wyżej. 3. Każdy wymieniony sektor stanowi odrębną część zadania, Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp, osobno na każdą z części – liczba części: 4. 4. Zadania stanowią poszczególne części, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części: 1) Część I - Odbiór i transport odpadów komunalnych z sektora I obejmujący gminy: Podedwórze i Sosnówkę; 2) Część II - Odbiór i transport odpadów komunalnych z sektora II obejmujący gminy: Hannę i Sławatycze, 3) Część III - Odbiór i transport odpadów komunalnych z sektora III obejmujący miasto Włodawę, 4) Część IV - Odbiór i transport odpadów komunalnych z sektora IV obejmujący gminy: Hańsk i Stary Brus. 5. Z przedmiotu zamówienia wyłączono odbieranie odpadów powstających na terenie dróg publicznych. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Części III SWZ. 7. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 PZP, przy realizacji czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę na stanowiskach: operatorzy/kierowcy pojazdów odbierających odpady. 8. Obowiązek zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu wskazanych czynności dotyczy również podwykonawcy. Wykonawca w każdej umowie o podwykonawstwo obowiązany jest zawrzeć stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności. 9. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 8, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę tych wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór umowy (Część II SWZ).
Sisäinen tunnisteMZC.271.3.5.2026.GO
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiOdbiór i transport odpadów komunalnych z sektora I obejmujący gminy: Podedwórze i Sosnówkę.
Kuvaus1.Wykonanie usługi obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości niezamieszkałych - obejmujący gminy Podedwórze i Sosnówkę - zgodnie z Uchwałą nr VII.18.20 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2020 r. poz. 1147) zmienionej Uchwałą Nr X.30.21 z dnia 9 czerwca 2021 r. (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2021 r. poz. 2580). 2.Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej Zamawiającego - Instalacji komunalnej tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., 22-200 Włodawa, ul. Komunalna 22 lub do instalacji komunalnej wskazanej zastępczo przez Zamawiającego w sytuacji awarii instalacji, o której mowa wyżej. 3.Z przedmiotu zamówienia wyłączono odbieranie odpadów powstających na terenie dróg publicznych. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Części III SWZ. 5.Opis przedmiotu zamówienia wg CPV: -90 53 30 00-2 Usługi gospodarki odpadami -90 51 10 00-5 Usługi wywozu odpadów -90 51 20 00-9 Usługi transportu odpadów. 6.Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 PZP, przy realizacji czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę na stanowiskach: operatorzy/kierowcy pojazdów odbierających odpady. 7.Obowiązek zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu wskazanych czynności dotyczy również podwykonawcy. Wykonawca w każdej umowie o podwykonawstwo obowiązany jest zawrzeć stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności.
Sisäinen tunnisteCzęść I
Määrä960 tonnia
Optiot
Optioiden kuvausZgodnie z zapisami w § 19 "Wznowienie zamówienia" - wzoru umowy, stanowiącym część II SWZ, po zakończeniu terminu realizacji umowy, Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia określonego w art. 35 ust 1 ustawy Pzp, na okres kolejnych 24 miesięcy, na warunkach określonych we wzorze umowy.
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiOdbiór i transport odpadów komunalnych z sektora II obejmujący gminy: Hanna i Sławatycze.
Kuvaus1.Wykonanie usługi obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości niezamieszkałych - obejmujący gminy Hanna i Sławatycze - zgodnie z Uchwałą nr VII.18.20 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2020 r. poz. 1147) zmienionej Uchwałą Nr X.30.21 z dnia 9 czerwca 2021 r. (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2021 r. poz. 2580). 2.Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej Zamawiającego - Instalacji komunalnej tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., 22-200 Włodawa, ul. Komunalna 22 lub do instalacji komunalnej wskazanej zastępczo przez Zamawiającego w sytuacji awarii instalacji, o której mowa wyżej. 3.Z przedmiotu zamówienia wyłączono odbieranie odpadów powstających na terenie dróg publicznych. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Części III SWZ. 5.Opis przedmiotu zamówienia wg CPV: -90 53 30 00-2 Usługi gospodarki odpadami -90 51 10 00-5 Usługi wywozu odpadów -90 51 20 00-9 Usługi transportu odpadów. 6.Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 PZP, przy realizacji czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę na stanowiskach: operatorzy/kierowcy pojazdów odbierających odpady. 7.Obowiązek zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu wskazanych czynności dotyczy również podwykonawcy. Wykonawca w każdej umowie o podwykonawstwo obowiązany jest zawrzeć stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności.
Sisäinen tunnisteCzęść II
Määrä1 500 tonnia
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiOdbiór i transport odpadów komunalnych z sektora III obejmujący miasto Włodawę.
Kuvaus1.Wykonanie usługi obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości niezamieszkałych - obejmujący miasto Włodawę - zgodnie z Uchwałą nr VII.18.20 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2020 r. poz. 1147) zmienionej Uchwałą Nr X.30.21 z dnia 9 czerwca 2021 r. (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2021 r. poz. 2580). 2.Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej Zamawiającego - Instalacji komunalnej tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., 22-200 Włodawa, ul. Komunalna 22 lub do instalacji komunalnej wskazanej zastępczo przez Zamawiającego w sytuacji awarii instalacji, o której mowa wyżej. 3.Z przedmiotu zamówienia wyłączono odbieranie odpadów powstających na terenie dróg publicznych. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Części III SWZ. 5.Opis przedmiotu zamówienia wg CPV: -90 53 30 00-2 Usługi gospodarki odpadami -90 51 10 00-5 Usługi wywozu odpadów -90 51 20 00-9 Usługi transportu odpadów. 6.Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 PZP, przy realizacji czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę na stanowiskach: operatorzy/kierowcy pojazdów odbierających odpady. 7.Obowiązek zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu wskazanych czynności dotyczy również podwykonawcy. Wykonawca w każdej umowie o podwykonawstwo obowiązany jest zawrzeć stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności.
Sisäinen tunnisteCzęść III
Määrä7 760 tonnia
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiOdbiór i transport odpadów komunalnych z sektora IV obejmujący gminy: Hańsk i Stary Brus.
Kuvaus1.Wykonanie usługi obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z nieruchomości niezamieszkałych - obejmujący gminy: Hańsk i Stary Brus - zgodnie z Uchwałą nr VII.18.20 Zgromadzenia Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2020 r. poz. 1147) zmienionej Uchwałą Nr X.30.21 z dnia 9 czerwca 2021 r. (Dz.Urz.Woj.Lubel. z 2021 r. poz. 2580). 2.Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej Zamawiającego - Instalacji komunalnej tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o., 22-200 Włodawa, ul. Komunalna 22 lub do instalacji komunalnej wskazanej zastępczo przez Zamawiającego w sytuacji awarii instalacji, o której mowa wyżej. 3.Z przedmiotu zamówienia wyłączono odbieranie odpadów powstających na terenie dróg publicznych. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) przedstawiony został w Części III SWZ. 5.Opis przedmiotu zamówienia wg CPV: -90 53 30 00-2 Usługi gospodarki odpadami -90 51 10 00-5 Usługi wywozu odpadów -90 51 20 00-9 Usługi transportu odpadów. 6.Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 PZP, przy realizacji czynności, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga od Wykonawcy zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę na stanowiskach: operatorzy/kierowcy pojazdów odbierających odpady. 7.Obowiązek zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę przy wykonywaniu wskazanych czynności dotyczy również podwykonawcy. Wykonawca w każdej umowie o podwykonawstwo obowiązany jest zawrzeć stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących wskazane czynności.
Sisäinen tunnisteCzęść IV
403365-2026 - Konkurss
Polija – Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi – Odbiór i transport odpadów komunalnych na lata 2026-2028, z ew. wznowieniem, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie.
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsMZC.271.3.5.2026.GO
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCzęść I
Daudzums960 tonnas
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCzęść II
Daudzums1 500 tonnas
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsCzęść III
Daudzums7 760 tonnas
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsCzęść IV