413918-2026 - Kilpailu
Puola – Sovellusohjelmiston ohjelmointipalvelut – „Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi„Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
Kuvaus„Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach E-usługi publiczne” Głównym celem realizacji przedmiotowego projektu jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach. Powyższe zbieżne jest z realizacją celu szczegółowego działania: czerpanie korzyści z cyfryzacji dla obywateli, przedsiębiorstw, organizacji badawczych i instytucji publicznych jak również wyodrębnionymi celami pośrednimi przekładającymi się na typy projektów: • Cyfryzacja procesów back-office w podmiotach świadczących usługi publiczne oraz elementy smart city • Tworzenie i rozwój e-usług publicznych • Digitalizacja i udostępnianie danych. Projekt obejmuje swoim zakresem dane przestrzenne w obszarze dróg publicznych. W ramach projektu rozwijane będą aplikacje (back-office) w oparciu o dostępne cyfrowo informacje sektora publicznego, jak również wdrażane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nastąpi digitalizacja danych analogowych na potrzeby udostępniania ich w e-usługach publicznych. Rozwiązania wdrażane w ramach projektu będą projektowane i realizowane z uwzględnieniem wymagań interoperacyjności, cyberbezpieczeństwa, dostępności cyfrowej oraz ochrony danych osobowych, właściwych dla systemów teleinformatycznych i e-usług podmiotów publicznych. Główny cel zostanie osiągnięty poprzez: • usprawnienie obsługi obywateli i przedsiębiorców w ramach cyfryzacji procesów administracyjnych, która umożliwi obywatelom i przedsiębiorcom korzystanie z usług świadczonych drogą elektroniczną na piątym poziomie ich dojrzałości, • digitalizację danych przestrzennych obszaru dróg publicznych, których ponowne wykorzystywanie wiąże się z korzyściami dla społeczeństwa, środowiska i gospodarki, • cyfryzację baz danych, niezbędną w celu osiągnięcia elektronicznej realizacji e-usług, w tym przez urządzenia mobilne, skierowanych do obywateli i przedsiębiorców oraz stworzenia warunków dla ich niezakłóconego, zharmonizowanego działania, • stworzenie zaplecza informatycznego (back office) zapewniającego niezakłócone, jak również cyberbezpieczne, funkcjonowanie e-usług publicznych, • zapewnienie zgodności projektowanych i wdrażanych rozwiązań z wymaganiami cyberbezpieczeństwa właściwymi dla systemów teleinformatycznych podmiotów publicznych, w szczególności w zakresie zarządzania ryzykiem, ciągłości działania, odporności usług, monitorowania zdarzeń i obsługi incydentów oraz bezpiecznej integracji systemów; • zapewnienie zgodności projektowanych i wdrażanych rozwiązań z przepisami o ochronie danych osobowych, w tym poprzez stosowanie zasad ochrony danych w fazie projektowania (art. 25 ust. 1 RODO) i domyślnej ochrony danych (art. 25 ust. 2 RODO), minimalizacji danych (art. 5 ust. 1 lit. c RODO) oraz zapewnienia integralności, poufności (art. 5 ust. 1 lit. f RODO) i rozliczalności przetwarzania (art. 5 ust. 2 RODO); • zakup systemu teleinformatycznego wpisującego się w założenia smart city, wykorzystującego nowe technologie na potrzeby polepszenia jakości życia mieszkańców, • zapewnienie interoperacyjności systemów teleinformatycznych do obsługi rejestrów publicznych, warunkujące uruchomienie e-usług, poprzez opracowanie i rozbudowę rozwiązań informatycznych z zakresu elektronicznej administracji oraz geoinformacji.
Sisäinen tunniste29/VI/2026/WP
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72212000 Sovellusohjelmiston ohjelmointipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 48600000 Tietokanta- ja käyttöohjelmatuotteet, 72268000 Ohjelmiston toimituspalvelut, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 72265000 Ohjelmiston kokoonpanopalvelut, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 79632000 Henkilöstökoulutus, 31700000 Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet, 71355000 Maanmittauspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiCyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
KuvausGłównym celem realizacji przedmiotowego projektu jest zwiększenie poziomu korzystania przez obywateli, biznes i administrację z usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez wytworzenie i udostępnienie e-usług publicznych, bazując na cyfryzacji procesów back-office oraz digitalizując i udostępniając dane w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach. Powyższe zbieżne jest z realizacją celu szczegółowego działania: czerpanie korzyści z cyfryzacji dla obywateli, przedsiębiorstw, organizacji badawczych i instytucji publicznych jak również wyodrębnionymi celami pośrednimi przekładającymi się na typy projektów: • Cyfryzacja procesów back-office w podmiotach świadczących usługi publiczne oraz elementy smart city • Tworzenie i rozwój e-usług publicznych • Digitalizacja i udostępnianie danych. Projekt obejmuje swoim zakresem dane przestrzenne w obszarze dróg publicznych. W ramach projektu rozwijane będą aplikacje (back-office) w oparciu o dostępne cyfrowo informacje sektora publicznego, jak również wdrażane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz nastąpi digitalizacja danych analogowych na potrzeby udostępniania ich w e-usługach publicznych. Rozwiązania wdrażane w ramach projektu będą projektowane i realizowane z uwzględnieniem wymagań interoperacyjności, cyberbezpieczeństwa, dostępności cyfrowej oraz ochrony danych osobowych, właściwych dla systemów teleinformatycznych i e-usług podmiotów publicznych. Główny cel zostanie osiągnięty poprzez: • usprawnienie obsługi obywateli i przedsiębiorców w ramach cyfryzacji procesów administracyjnych, która umożliwi obywatelom i przedsiębiorcom korzystanie z usług świadczonych drogą elektroniczną na piątym poziomie ich dojrzałości, • digitalizację danych przestrzennych obszaru dróg publicznych, których ponowne wykorzystywanie wiąże się z korzyściami dla społeczeństwa, środowiska i gospodarki, • cyfryzację baz danych, niezbędną w celu osiągnięcia elektronicznej realizacji e-usług, w tym przez urządzenia mobilne, skierowanych do obywateli i przedsiębiorców oraz stworzenia warunków dla ich niezakłóconego, zharmonizowanego działania, • stworzenie zaplecza informatycznego (back office) zapewniającego niezakłócone, jak również cyberbezpieczne, funkcjonowanie e-usług publicznych, • zapewnienie zgodności projektowanych i wdrażanych rozwiązań z wymaganiami cyberbezpieczeństwa właściwymi dla systemów teleinformatycznych podmiotów publicznych, w szczególności w zakresie zarządzania ryzykiem, ciągłości działania, odporności usług, monitorowania zdarzeń i obsługi incydentów oraz bezpiecznej integracji systemów; • zapewnienie zgodności projektowanych i wdrażanych rozwiązań z przepisami o ochronie danych osobowych, w tym poprzez stosowanie zasad ochrony danych w fazie projektowania (art. 25 ust. 1 RODO) i domyślnej ochrony danych (art. 25 ust. 2 RODO), minimalizacji danych (art. 5 ust. 1 lit. c RODO) oraz zapewnienia integralności, poufności (art. 5 ust. 1 lit. f RODO) i rozliczalności przetwarzania (art. 5 ust. 2 RODO); • zakup systemu teleinformatycznego wpisującego się w założenia smart city, wykorzystującego nowe technologie na potrzeby polepszenia jakości życia mieszkańców, • zapewnienie interoperacyjności systemów teleinformatycznych do obsługi rejestrów publicznych, warunkujące uruchomienie e-usług, poprzez opracowanie i rozbudowę rozwiązań informatycznych z zakresu elektronicznej administracji oraz geoinformacji.
413918-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Programming services of application software – „Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach29/VI/2026/WP
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72212000 Programming services of application software
Aicmiú breise (cpv): 48600000 Database and operating software package, 72268000 Software supply services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 48000000 Software package and information systems, 79632000 Personnel-training services, 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies, 71355000 Surveying services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
413918-2026 - Konkurss
Polija – Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi – „Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators29/VI/2026/WP
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48600000 Datu bāzes un operētājsistēmas programmatūras pakotne, 72268000 Programmatūras piegādes pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72265000 Programmatūras konfigurēšanas pakalpojumi, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 79632000 Personāla mācību pakalpojumi, 31700000 Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli, 71355000 Uzmērīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
413918-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de programação de software de aplicação – „Cyfryzacja procesów w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach - e-usługi publiczne” nr FESL.01.04-IŻ.01-0C30/24
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno29/VI/2026/WP
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72212000 Serviços de programação de software de aplicação
Classificação adicional (cpv): 48600000 Pacote de software para bases de dados e de software operativo, 72268000 Serviços de fornecimento de software, 72263000 Serviços de implementação de software, 72265000 Serviços de configuração de software, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 79632000 Serviços de formação de pessoal, 31700000 Material electrónico, electromecânico e electrotécnico, 71355000 Serviços de levantamento topográfico
5. Lote
LoteLOT-0001
413918-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare29/VI/2026/WP
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212000 Programmering av tillämpningsprogram
Ytterligare klassificering (cpv): 48600000 Programvara för databas och operativsystem, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72263000 Programimplementation, 72265000 Programkonfigurering, 48000000 Programvara och informationssystem, 79632000 Utbildning av personal, 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 71355000 Mätningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001