See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Zakup, dostawa, montaż pierwszego wyposażenia dla Apteki Szpitalnej w ramach zadania pn.: "Przebudowa i adaptacja części pomieszczeń Apteki Szpitalnej na potrzeby Pracowni Leków Jałowych - etap II"
Kuvaus: Przedmiotem zamówienia jest Zakup, dostawa, montaż pierwszego wyposaże-nia dla Apteki Szpitalnej w ramach zadania pn.: "Przebudowa i adaptacja części pomieszczeń Apteki Szpitalnej na potrzeby Pracowni Leków Jałowych - etap II" w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy – Zestawienie wa-runków, parametrów granicznych, które stanowią integralną część SWZ.
Sisäinen tunniste: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39100000 Huonekalut
Lisäluokitus (cpv): 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet, 39113000 Erilaiset istuimet ja tuolit, 38652100 Projektorit, 38653400 Valkokankaat, 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 33186200 Veren tai nesteiden lämmitysjärjestelmät, 38510000 Mikroskoopit, 42931100 Laboratoriosentrifugit ja tarvikkeet, 33112200 Ultraääniyksikkö, 30233000 Muistivälineet ja lukulaitteet, 33100000 Lääketieteelliset laitteet, 38310000 Tarkkuusvaa'at, 39711130 Jääkaapit, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 42994230 Laminointilaitteet, 39721000 Kotitalouksien keitto- tai lämmityslaitteet, 38414000 Hygrometrit, 38412000 Lämpömittarit, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Część 1
Kuvaus: Część 1 – fotel biurowy obrotowy, kosz biurowy, krzesło konferencyjne, krzesło socjalne, fotel biurowy/kubełkowy, biurko z półką na klawiaturę, kontener mobilny do biurka, szafa biurowa dwudrzwiowa zamknięta, szafa biurowa otwarta, stół roboczy, biurko narożne z kontenerkiem, sofa dwuosobowa, stolik kawowy, komoda, stół socjalny, stół biurowy, szafka wisząca zamknięta nad biurkiem - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 1 – fotel biurowy obrotowy, kosz biurowy, krzesło konferencyjne, krzesło socjalne, fotel biurowy/kubełkowy, biurko z półką na klawiaturę, kontener mobilny do biurka, szafa biurowa dwudrzwiowa zamknięta, szafa biurowa otwarta, stół roboczy, biurko narożne z kontenerkiem, sofa dwuosobowa, stolik kawowy, komoda, stół socjalny, stół biurowy, szafka wisząca zamknięta nad biurkiem.
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Część 2
Kuvaus: Część 2 - Komora z rusztem, paleta aluminiowa, szafa ognioodporna na odczynniki niebezpieczne, wózek, wózek laboratoryjny, wózek laboratoryjny transportowy, wózek modułowy na leki, kosz na odpady automatyczny z automatycznym zamknięciem odpadów, ławka szatniowa 120 cm, wózek z roletą, regał transportowy na kółkach, stół roboczy, blat roboczy z zabudową dolną na wymiar 260 cm/ sterylizatornia, szafa dwudrzwiowa/ zmywalnia, zabudowa na wymiar w kształcie litery U z blatem roboczym 780 cm/zmywalnia/, regał magazynowy/ magazyn środków łatwopalnych/, zabudowa z blatem roboczym ze stali nierdzewnej na wymiar 340x60x90 cm /receptura jałowa, Szafa dwudrzwiowa 80 cm /receptura jałowa- śluza, Regał magazynowy, Stół roboczy na wymiar ok 195cm, Stół roboczy na wymiar w kształcie litery L 152 cm, stolik pomocniczy ze stali nierdzewnej, stół roboczy z półką pośrednią 160 cm, stołek ze stali nierdzewnej, regał ze stali nierdzewnej, regł koszykowy ze stali, stół roboczy na wymiar ok 185 cm, stół roboczy na wymiar ok 160 cm, wózek kosz na brudną odzież laboratoryjną i odpady, kosz do segregacji odpadów, wieszak na fartuchy - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 2 - Komora z rusztem, paleta aluminiowa, szafa ognioodporna na odczynniki niebezpieczne, wózek, wózek laboratoryjny, wózek laboratoryjny transportowy, wózek modułowy na leki, kosz na odpady automatyczny z automatycznym zamknięciem odpadów, ławka szatniowa 120 cm, wózek z roletą, regał transportowy na kółkach, stół roboczy, blat roboczy z zabudową dolną na wymiar 260 cm/ sterylizatornia, szafa dwudrzwiowa/ zmywalnia, zabudowa na wymiar w kształcie litery U z blatem roboczym 780 cm/zmywalnia/, regał magazynowy/ magazyn środków łatwopalnych/, zabudowa z blatem roboczym ze stali nierdzewnej na wymiar 340x60x90 cm /receptura jałowa, Szafa dwudrzwiowa 80 cm /receptura jałowa- śluza, Regał magazynowy, Stół roboczy na wymiar ok 195cm, Stół roboczy na wymiar w kształcie litery L 152 cm, stolik pomocniczy ze stali nierdzewnej, stół roboczy z półką pośrednią 160 cm, stołek ze stali nierdzewnej, regał ze stali nierdzewnej, regł koszykowy ze stali, stół roboczy na wymiar ok 185 cm, stół roboczy na wymir ok 160 cm, wózek kosz na brudną odzież laboratoryjną i odpady, kosz do segregacji odpadów, wieszak na fartuchy
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Część 3
Kuvaus: Część 3 – Projektor z ekranem projekcyjnym, urządzenie do laminowania, zestaw komputerowy, drukarka do etykiet, drukarka czarno-biała- zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 3 – Projektor z ekranem projekcyjnym, urządzenie do laminowania, zestaw komputerowy, drukarka do etykiet, drukarka czarno-biała
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Część 4
Kuvaus: Część 4 – nastawna kuchenka elektryczna 2 palnikowa, wózek porządkowy, chłodziarka wysoka, termometr MIN/MAX z alarmem dźwiękowym – wzorcowany PCA, lodówka laboratoryjna, regał medyczny z półkami + roleta, higrotermometr elektroniczny, higrotermometr elektroniczny – wzorcowany PCA, rejestrator temperatury i wilgotności bezprzewodowy, dystrybutor rękawów foliowo-papierowych, fotel laboratoryjny, mata dekontaminacyjna, zgrzewarka do pakietów papierowo-foliowych. - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 4 – nastawna kuchenka elektryczna 2 palnikowa, wózek porządkowy, chłodziarka wysoka, termometr MIN/MAX z alarmem dźwiękowym – wzorcowany PCA, lodówka laboratoryjna, regał medyczny z półkami + roleta, higrotermometr elektroniczny, higrotermometr elektroniczny – wzorcowany PCA, rejestrator temperatury i wilgotności bezprzewodowy, dystrybutor rękawów foliowo-papierowych, fotel laboratoryjny, mata dekontaminacyjna, zgrzewarka do pakietów papierowo-foliowych.
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Część 5
Kuvaus: Część 5 - dygestorium nablatowe wraz z wyposażeniem, regał apteczny, szafa przeszklona dwudrzwiowa/ receptura niejałowa, blat roboczy z zabudową dolną na stelażu/ receptura niejałowa, zabudowa z blatem roboczym 580 cm z nadstawką/ receptura niejałowa, biurko komora przyjęć, regał magazynowy/ pomieszczenie porządkowe, regał magazynowy/ magazyny lekowe/komora przyjęć i magazyn płynów, regał magazynowy/magazyny.
Sisäinen tunniste: Część 5 - dygestorium nablatowe wraz z wyposażeniem, regał apteczny, szafa przeszklona dwudrzwiowa/ receptura niejałowa, blat roboczy z zabudową dolną na stelażu/ receptura niejałowa, zabudowa z blatem roboczym 580 cm z nadstawką/ receptura niejałowa, biurko komora przyjęć, regał magazynowy/ pomieszczenie porządkowe, regał magazynowy/ magazyny lekowe/komora przyjęć i magazyn płynów, regał magazynowy/magazyny.
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Część 6
Kuvaus: Część 6 – waga precyzyjna z kalibracją.
Sisäinen tunniste: Część 6 – waga precyzyjna z kalibracją
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Część 7
Kuvaus: Część 7 – kolektory danych zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 7 – kolektory danych
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Część 8
Kuvaus: Część 8 - zabudowa meblowa na wymiar – Izba Ekspedycyjna/B.02/, zabudowa biurowa na wymiar – pomieszczenie administracyjne/B.16, zabudowa meblowa dolna socjalny, zabudowa meblowa górna, zmywarka podblatowa - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 8 - zabudowa meblowa na wymiar – Izba Ekspedycyjna/B.02/, zabudowa biurowa na wymiar – pomieszczenie administracyjne/B.16, zabudowa meblowa dolna socjalny, zabudowa meblowa górna, zmywarka podblatowa.
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Część 9
Kuvaus: Część 9 – Aparat USG - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 9 – Aparat USG
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Część 10
Kuvaus: Część 10 – Cytowirówka - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 10 – Cytowirówka
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Część 11
Kuvaus: Część 11 – Mikroskop - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 11 – Mikroskop
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Część 12
Kuvaus: Część 12 – Cieplarka - zgodnie z załącznikiem nr 1 i 2 do SWZ i Umowy
Sisäinen tunniste: Część 12 – Cieplarka
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39100000 Mobilier
Nomenclature complémentaire (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers, 39113000 Sièges et chaises divers, 38652100 Appareils de projection, 38653400 Écrans de projection, 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 33186200 Chauffage du sang et des fluides, 38510000 Microscopes, 42931100 Centrifugeuse de laboratoire et accessoires, 33112200 Échographe, 30233000 Unités de mémoire et de lecture, 33100000 Équipements médicaux, 38310000 Balances de précision, 39711130 Réfrigérateurs, 30232100 Imprimantes et traceurs, 42994230 Contrecolleuses, 39721000 Appareils ménagers de cuisson ou de chauffage, 38414000 Hygromètres, 38412000 Thermomètres, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1
Lot: LOT-0002
Titre: Część 2
Lot: LOT-0003
Titre: Część 3
Lot: LOT-0004
Titre: Część 4
Lot: LOT-0005
Titre: Część 5
Lot: LOT-0006
Titre: Część 6
Lot: LOT-0007
Titre: Część 7
Lot: LOT-0008
Titre: Część 8
Lot: LOT-0009
Titre: Część 9
Identifiant interne: Część 9 – Aparat USG
Lot: LOT-0010
Titre: Część 10
Identifiant interne: Część 10 – Cytowirówka
Lot: LOT-0011
Titre: Część 11
Identifiant interne: Część 11 – Mikroskop
Lot: LOT-0012
Titre: Część 12
Identifiant interne: Część 12 – Cieplarka
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema, 39113000 Razne sjedalice i stolci, 38652100 Projektori, 38653400 Platna za projekcije, 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 33186200 Grijanje krvi i tekućine, 38510000 Mikroskopi, 42931100 Laboratorijske centrifuge i pribor, 33112200 Jedinica za ultrazvuk, 30233000 Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija, 33100000 Medicinske naprave, 38310000 Precizne vage, 39711130 Hladnjaci, 30232100 Pisači i ploteri, 42994230 Laminatori, 39721000 Oprema za kuhanje ili grijanje u kućanstvu, 38414000 Higrometri, 38412000 Termometri, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część 6
Interna identifikacijska oznaka: Część 6 – waga precyzyjna z kalibracją
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część 7
Interna identifikacijska oznaka: Część 7 – kolektory danych
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część 9
Interna identifikacijska oznaka: Część 9 – Aparat USG
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część 10
Interna identifikacijska oznaka: Część 10 – Cytowirówka
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część 11
Interna identifikacijska oznaka: Część 11 – Mikroskop
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część 12
Interna identifikacijska oznaka: Część 12 – Cieplarka
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok
További osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések, 39113000 Különféle ülések és székek, 38652100 Vetítőgépek, 38653400 Vetítővásznak, 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 33186200 Vér- és folyadékmelegítés, 38510000 Mikroszkópok, 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok, 33112200 Ultrahangkészülék, 30233000 Médiatároló és -olvasó eszközök, 33100000 Orvosi felszerelések, 38310000 Precíziós mérlegek, 39711130 Hűtőgépek, 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 42994230 Laminálók, 39721000 Háztartási főző- vagy melegítőberendezések, 38414000 Higrométerek, 38412000 Hőmérsékletmérők, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2
Rész: LOT-0003
Cím: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Część 5
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6
Rész: LOT-0007
Cím: Część 7
Rész: LOT-0008
Cím: Część 8
Rész: LOT-0009
Cím: Część 9
Belső azonosító: Część 9 – Aparat USG
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10
Belső azonosító: Część 10 – Cytowirówka
Rész: LOT-0011
Cím: Część 11
Belső azonosító: Część 11 – Mikroskop
Rész: LOT-0012
Cím: Część 12
Belső azonosító: Część 12 – Cieplarka
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39100000 Mobili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39150000 Arredi ed attrezzature varie, 39113000 Sedie e sedili vari, 38652100 Proiettori, 38653400 Schermi di proiezione, 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture, 33186200 Riscaldatore di sangue e fluidi, 38510000 Microscopi, 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori, 33112200 Impianto a ultrasuoni, 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati, 33100000 Apparecchiature mediche, 38310000 Bilance di precisione, 39711130 Frigoriferi, 30232100 Stampanti e tracciatori, 42994230 Laminatoi, 39721000 Apparecchi domestici per cucinare o riscaldare, 38414000 Igrometri, 38412000 Termometri, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Część 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Część 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Część 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Część 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Część 7
Identificativo interno: Część 7 – kolektory danych
Lotto: LOT-0008
Titolo: Część 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Część 9
Identificativo interno: Część 9 – Aparat USG
Lotto: LOT-0010
Titolo: Część 10
Identificativo interno: Część 10 – Cytowirówka
Lotto: LOT-0011
Titolo: Część 11
Identificativo interno: Część 11 – Mikroskop
Lotto: LOT-0012
Titolo: Część 12
Identificativo interno: Część 12 – Cieplarka
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39100000 Baldai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39150000 Įvairūs baldai bei įranga, 39113000 Įvairūs sėdimieji baldai ir kėdės, 38652100 Projektoriai, 38653400 Projekciniai ekranai, 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 33186200 Kraujo ir skysčių šildymo įrenginiai, 38510000 Mikroskopai, 42931100 Laboratorinės centrifugos ir priedai, 33112200 Ultragarso įranga, 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai, 33100000 Medicinos įranga, 38310000 Tikslios svarstyklės, 39711130 Šaldytuvai, 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 42994230 Laminatoriai, 39721000 Buitiniai maisto gaminimo ar šildymo įrenginiai, 38414000 Higrometrai, 38412000 Termometrai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Część 7
Vidaus identifikatorius: Część 7 – kolektory danych
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Część 9
Vidaus identifikatorius: Część 9 – Aparat USG
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Część 10
Vidaus identifikatorius: Część 10 – Cytowirówka
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Część 11
Vidaus identifikatorius: Część 11 – Mikroskop
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Część 12
Vidaus identifikatorius: Część 12 – Cieplarka
Iekšējais identifikators: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas, 39113000 Dažādi sēdekļi un krēsli, 38652100 Projektori, 38653400 Projekcijas ekrāni, 30200000 Datoru iekārtas un piederumi, 33186200 Asins un šķidrumu sildītāji, 38510000 Mikroskopi, 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi, 33112200 Ultraskaņas aparāts, 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji, 33100000 Medicīniskās ierīces, 38310000 Precīzijas svari, 39711130 Ledusskapji, 30232100 Printeri un ploteri, 42994230 Pārseguma uzklāšanas mašīnas, 39721000 Plītis vai apkures ierīces mājsaimniecību vajadzībām, 38414000 Higrometri, 38412000 Termometri, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część 7
Iekšējais identifikators: Część 7 – kolektory danych
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Część 9
Iekšējais identifikators: Część 9 – Aparat USG
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część 10
Iekšējais identifikators: Część 10 – Cytowirówka
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Część 11
Iekšējais identifikators: Część 11 – Mikroskop
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Część 12
Iekšējais identifikators: Część 12 – Cieplarka
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39100000 Għamara
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39150000 Għamara u apparat diversi, 39113000 Sits u siġġijiet varji, 38652100 Projetturi, 38653400 Lożor tal-projezzjoni, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 33186200 Apparat għat-tisħin tad-demm u l-fluwidi, 38510000 Mikroskopji, 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra, 33112200 Unità ultrasonika, 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja, 33100000 Tagħmir mediku, 38310000 Imwieżen ta' preċiżjoni, 39711130 Refriġeraturi, 30232100 Printers u plotters, 42994230 Laminaturi, 39721000 Apparat domestiku tat-tisjir jew tas-sħana, 38414000 Igrometri, 38412000 Termometri, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Część 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Część 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Część 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Część 7
Identifikatur intern: Część 7 – kolektory danych
Lott: LOT-0008
Titlu: Część 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Część 9
Identifikatur intern: Część 9 – Aparat USG
Lott: LOT-0010
Titlu: Część 10
Identifikatur intern: Część 10 – Cytowirówka
Lott: LOT-0011
Titlu: Część 11
Identifikatur intern: Część 11 – Mikroskop
Lott: LOT-0012
Titlu: Część 12
Identifikatur intern: Część 12 – Cieplarka
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting, 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen, 38652100 Projectoren, 38653400 Projectieschermen, 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 33186200 Verwarming van bloed en vloeistoffen, 38510000 Microscopen, 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren, 33112200 Echograaf, 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten, 33100000 Medische apparatuur, 38310000 Precisieweegschalen, 39711130 Koelkasten, 30232100 Printers en plotters, 42994230 Lamineermachines, 39721000 Kook- of verwarmingsapparatuur voor huishoudelijk gebruik, 38414000 Hygrometers, 38412000 Thermometers, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Część 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Część 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Część 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Część 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Część 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Część 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne identificatiecode: Część 7 – kolektory danych
Perceel: LOT-0008
Titel: Część 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne identificatiecode: Część 9 – Aparat USG
Perceel: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne identificatiecode: Część 10 – Cytowirówka
Perceel: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne identificatiecode: Część 11 – Mikroskop
Perceel: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne identificatiecode: Część 12 – Cieplarka
Wewnętrzny identyfikator: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie, 39113000 Różne siedziska i krzesła, 38652100 Projektory, 38653400 Ekrany projekcyjne, 30200000 Urządzenia komputerowe, 33186200 Urządzenia do ogrzewania krwi i płynów, 38510000 Mikroskopy, 42931100 Wirówki laboratoryjne i akcesoria, 33112200 Aparaty ultrasonograficzne, 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 33100000 Urządzenia medyczne, 38310000 Wagi precyzyjne, 39711130 Chłodziarki, 30232100 Drukarki i plotery, 42994230 Laminatory, 39721000 Urządzenia do gotowania lub grzewcze używane w gospodarstwie domowym, 38414000 Higrometry, 38412000 Termometry, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7
Wewnętrzny identyfikator: Część 7 – kolektory danych
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9
Wewnętrzny identyfikator: Część 9 – Aparat USG
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10
Wewnętrzny identyfikator: Część 10 – Cytowirówka
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11
Wewnętrzny identyfikator: Część 11 – Mikroskop
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12
Wewnętrzny identyfikator: Część 12 – Cieplarka
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39100000 Mobiliário
Classificação adicional (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39113000 Assentos e cadeiras diversos, 38652100 Projectores, 38653400 Telas para projecção, 30200000 Equipamento e material informático, 33186200 Aquecimento de sangue e outros fluidos, 38510000 Microscópios, 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios, 33112200 Unidade de ultra-sons, 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais, 33100000 Equipamento médico, 38310000 Balanças de precisão, 39711130 Frigoríficos, 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos, 42994230 Laminadores, 39721000 Equipamento para cozedura e aquecimento, de uso doméstico, 38414000 Higrómetros, 38412000 Termómetros, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1
Lote: LOT-0002
Título: Część 2
Lote: LOT-0003
Título: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Część 5
Lote: LOT-0006
Título: Część 6
Lote: LOT-0007
Título: Część 7
Lote: LOT-0008
Título: Część 8
Lote: LOT-0009
Título: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Część 10
Lote: LOT-0011
Título: Część 11
Lote: LOT-0012
Título: Część 12
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie, 39113000 Rôzne sedadlá a stoličky, 38652100 Premietacie prístroje, 38653400 Premietacie plátna, 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 33186200 Zohrievanie krvi a tekutín, 38510000 Mikroskopy, 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo, 33112200 Ultrazvuková jednotka, 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia, 33100000 Zdravotnícke vybavenie, 38310000 Presné váhy, 39711130 Chladničky, 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 42994230 Laminátory, 39721000 Zariadenia na varenie alebo kúrenie pre domácnosť, 38414000 Hygrometre, 38412000 Teplomery, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2
Časť: LOT-0003
Názov: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Część 5
Časť: LOT-0006
Názov: Część 6
Časť: LOT-0007
Názov: Część 7
Interný identifikátor: Część 7 – kolektory danych
Časť: LOT-0008
Názov: Część 8
Časť: LOT-0009
Názov: Część 9
Interný identifikátor: Część 9 – Aparat USG
Časť: LOT-0010
Názov: Część 10
Interný identifikátor: Część 10 – Cytowirówka
Časť: LOT-0011
Názov: Część 11
Interný identifikátor: Część 11 – Mikroskop
Časť: LOT-0012
Názov: Część 12
Interný identifikátor: Część 12 – Cieplarka
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MSS-DN-ZPP-26-17/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39113000 Diverse säten och stolar, 38652100 Projektorer, 38653400 Filmdukar, 30200000 Datorer och datamateriel, 33186200 Blod- och vätskevärmare, 38510000 Mikroskop, 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör, 33112200 Ultraljudsapparat, 30233000 Lagringsmedier och läsenheter, 33100000 Medicinsk utrustning, 38310000 Precisionsvågar, 39711130 Kylskåp, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 42994230 Lamineringsmaskiner, 39721000 Hushållsutrustning för matlagning eller uppvärmning, 38414000 Hygrometrar, 38412000 Termometrar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9 – Aparat USG
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10 – Cytowirówka
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11 – Mikroskop
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Część 12 – Cieplarka