449604-2026 - Kilpailu
Tšekki – Pallokatetrit – Paclitaxel-emituící koronární balónkové dilatační katétry
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiPaclitaxel-emituící koronární balónkové dilatační katétry
KuvausPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky zdravotnického materiálu dle potřeb zadavatele.
Sisäinen tunniste147/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141210 Pallokatetrit
5. Osa
OsaLOT-0001