2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Hinterlüftete Fassade
Kuvaus: Liefern und Montieren von ca. 1000m² Faserzementtafeln inkl. Edelstahl-UK und Wärmedämmung Liefern und Montieren von Laibungsblechen d=2mm mit ca. 530 lfdm Liefern und Montieren von Insektenschutzgittern mit ca. 600 lfdm
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45443000 Julkisivutyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 2231-14D