2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata pentru 10 loturi ale U.A.T. Chiuiesti, Beclean, Uriu, Petru-Rares, Ciceu-Giurgesti, Negrilesti, Caianu Mic, Branistea, Spermezeu, Nimigea
Kuvaus: Directia Silvica Bistrita-Nasaud intentioneaza sa achizitioneze servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata pentru 10 loturi ale U.A.T. Chiuiesti, Beclean, Uriu, Petru-Rares, Ciceu-Giurgesti, Negrilesti, Caianu Mic, Branistea, Spermezeu, Nimigea, conform partizilor inscrise in cadrul loturilor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Sisäinen tunniste: 2658/13.07.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211100 Puunkorjuupalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria oras Beclean
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria oras Beclean conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Uriu
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Petru-Rares
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Petru-Rares conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Ciceu-Giurgesti
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Ciceu-Giurgesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Negrilesti
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Negrilesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Caianu Mic
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Caianu Mic conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Branistea
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Branistea conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Spermezeu
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Spermezeu conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Nimigea
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Nimigea conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Chiuiesti
Kuvaus: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Chiuiesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Sisäinen tunniste: 10
491177-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator2658/13.07.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211100 Storitve pospravljanja lesa
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
Notranji identifikator10