2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: DOSTAWA OGUMIENIA DO ZESTAWÓW NISKOPODWOZIOWYCH -NACZEP DOB70W
Kuvaus: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do zestawów niskopodwoziowych -naczep DOB70W 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Sisäinen tunniste: D/98/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34352100 Kuorma-autonrenkaat
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kuvaus: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do zestawów niskopodwoziowych -naczep DOB70W w ilościach 200 szt. w tym zamówienie podstawowe 100 szt. oraz zamówienie opcjonalne 100 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Optiot:
Optioiden kuvaus: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia do zestawów niskopodwoziowych -naczep DOB70W w ilościach 200 szt. w tym zamówienie podstawowe 100 szt. oraz zamówienie opcjonalne 100 szt. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 – załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy; - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Termin wykonania Umowy w ramach zamówienia opcjonalnego ustala się od dnia otrzymania przez Wykonawcę stosownego zawiadomienia wymienionego w § 1 ust. 10- załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy, do dnia 30.11.2026 r. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.