492215-2026 - Kilpailu
Kreikka – Mainonta- ja markkinointipalvelut – Υλοποίηση Δράσεων Επικοινωνίας και Προβολής
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiΥλοποίηση Δράσεων Επικοινωνίας και Προβολής
KuvausΑντικείμενο της σύμβασης είναι ο σχεδιασμός και η υλοποίηση ενεργειών προώθησης της ταυτότητας της Αθήνας ως μία ζωντανή και αυθεντική πόλη, οι οποίες θα διενεργούνται συμπληρωματικά σε υφιστάμενες στρατηγικής σημασίας δράσεις (εκθέσεις, συνέδρια, εκδηλώσεις κ.λπ.) που υλοποιούνται από τρίτους στην πόλη της Αθήνας. Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται στα κάτωθι τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: «ΕΝΕΡΓΕΙΑ 1 – Ολοκληρωμένες υπηρεσίες στρατηγικού σχεδιασμού, επικοινωνίας και προβο-λής της Αθήνας», εκτιμώμενης αξίας 518.657,13 € πλέον Φ.Π.Α. • Π1 Στρατηγικός Σχεδιασμός Επικοινωνίας και Media Strategy • Π2 Υλοποίηση Προωθητικών Ενεργειών και Καμπάνιας Προβολής • Π3 Παραγωγή Δημιουργικού και Προωθητικού Υλικού • Π4 Ψηφιακή Αναμόρφωση και Διαχείριση Πλατφόρμας Πληροφόρησης • Π5 Social Media Strategy και Ψηφιακή Προβολή ΤΜΗΜΑ 2: «ΕΝΕΡΓΕΙΑ 2 – Υπηρεσίες διοργάνωσης δράσεων προβολής, δικτύωσης και ενίσχυσης της εξω-στρέφειας», εκτιμώμενης αξίας 430.000,00 € πλέον Φ.Π.Α. • Π6 Διοργάνωση αποστολών προβολής και προώθησης του προορισμού • Π7 Πρόγραμμα φιλοξενίας φορέων και διαμορφωτών κοινής γνώμης • Π8 Διοργάνωση ετήσιας εκδήλωσης επαγγελματικής δικτύωσης
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiΤμήμα 1
KuvausΤμήμα 1:«ΕΝΕΡΓΕΙΑ 1 – Ολοκληρωμένες υπηρεσίες στρατηγικού σχεδιασμού, επικοινωνίας και προβολής της Αθήνας», εκτιμώμενης αξίας 518.657,13 € πλέον Φ.Π.Α.
Sisäinen tunnisteΤμήμα 1
Määrä1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiΤμήμα 2
KuvausΤμήμα 2: «ΕΝΕΡΓΕΙΑ 2 – Υπηρεσίες διοργάνωσης δράσεων προβολής, δικτύωσης και ενίσχυσης της εξωστρέφειας»
Sisäinen tunnisteΤμήμα 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut