574403-2025 - Kilpailu
Slovenia – Rakennustyöt – Gradnja objektov na zunanjem skladišču in priprava projekta PZI (Mod. 1346-NA-L)
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiGradnja objektov na zunanjem skladišču in priprava projekta PZI (Mod. 1346-NA-L)
KuvausGradnja objektov na zunanjem skladišču in priprava projekta PZI (Mod. 1346-NA-L)
Sisäinen tunnisteSkl.136/25
Menettelyn tyyppiTarjouskilpailukutsun julkaisemisen jälkeinen neuvottelumenettely / tarjousperusteinen neuvottelumenettely
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
OsaLOT-0000
Sisäinen tunniste317963