See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: ACCORD-CADRE DE FOURNITURE & ACHEMINEMENT EN ÉLECTRICITÉ ET SERVICES ASSOCIÉS
Kuvaus: ACCORD-CADRE DE FOURNITURE & ACHEMINEMENT EN ÉLECTRICITÉ ET SERVICES ASSOCIÉS
Sisäinen tunniste: 2025-07
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Electricité Tous segments
Kuvaus: Electricité Tous segments
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: - Electricité Compteur en ELD
Kuvaus: Electricité Compteur en ELD
Sisäinen tunniste: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2025-07
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
Aicmiú breise (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Electricité Tous segments
Cur síos: Electricité Tous segments
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: - Electricité Compteur en ELD
Cur síos: Electricité Compteur en ELD
Aitheantóir inmheánach: 2