See the notice on TED website
2. Procédure
Procédure
Titre: Reactivi și materiale de laborator 4
Description: 1. În cadrul procedurii se vor achiziționa reactivi și materiale de laborator în vederea efectuării analizelor conform Caiet de sarcini Anexa 2 Cantități-Valori. 2. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. 3. Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Identifiant interne: 9524980/2025/AP-1-47
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Teste ATP (Adenozin Trifosfat)
Description: Acord Cadru: cantitatea estimată minimă și cantitatea estimată maximă este conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori. Contract Subsecvent: cantitatea estimată minimă și cantitatea estimată maximă este conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori; cantitatea celui mai mare contract subsecvent = cantitatea maximă a contractului subsecvent conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori.
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Kit teste pentru confirmarea și diferențierea anticorpilor anti HIV 1 și anti HIV 2 în ser sau plasmă umană
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: Varfuri pipete
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux