2. Procédure
Procédure
Titre: Technologická obnova síťového packet brokeru MHMP
Description: Předmětem veřejné zakázky je obnova technologie síťového packet brokeru. Technologie packet brokeru zajišťuje centralizaci a optimalizaci řízení síťového provozu k nástrojům kybernetické bezpečnosti a umožňuje tak efektivní bezpečnostní analýzu. Zásadně zlepšuje síťovou vizibilitu (vizualizační mapy) a ochranu proti kybernetickým hrozbám. Packet broker tak v podstatě funguje jako inteligentní "rozcestník" síťových dat, který zajišťuje, že bezpečnostní nástroje dostanou přesně ta data, která potřebují, ve správném formátu a v potřebném objemu. Využití této technologie efektivně snižuje licenční náklady na bezpečnostní technologie (XDR, SIEM) tím, že do těchto nástrojů propouští pouze relevantní provoz a eliminuje duplicitní data. Předmět této VZ tedy zahrnuje: a) Zajištění HW a licencí technologie packet broker dle požadavků technické specifikace. b) Zajištění podpory pro dodanou technologii packet broker na období 36 měsíců. c) Zajištění konzultací při migraci v max rozsahu 10 člověkodní (ČD)
Identifiant interne: 160/26/OIC
Type de procédure: Ouverte
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 30210000 Machines de traitement des données (matériel)
Nomenclature complémentaire (cpv): 48800000 Systèmes d'information et serveurs, 72261000 Services d'assistance relative aux logiciels, 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
5. Lot
Lot: LOT-0001