2. Procédure
Procédure
Titre: Suuremõõtmeliste detailide 3D kihtlisandustehnoloogilise koostöörobotkompleksi ostmine
Description: Suuremõõtmeliste detailide 3D kihtlisandustehnoloogilise koostöörobotkompleksi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identifiant interne: 305863-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30230000 Matériel informatique
5. Lot
Lot: LOT-0002
Titre: Koostöörobotkompleksi ostmine
Description: Koostöörobotkompleksi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identifiant interne: 305863-0002