391755-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de développement de logiciels – Świadczenie usług utrzymania i wsparcia Systemu Stron Internetowych Funduszy Europejskich
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
TitreŚwiadczenie usług utrzymania i wsparcia Systemu Stron Internetowych Funduszy Europejskich
Description1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące Systemu Stron Internetowych Funduszy Europejskich (zwanego dalej “SSIFE”), w zakresie: 1) przeniesienia SSIFE na infrastrukturę teleinformatyczną Wykonawcy lub wskazaną przez Zamawiającego, zwanego dalej “Usługami przeniesienia”; 2) udostępniania infrastruktury sprzętowo-programowej niezbędnej do działania SSIFE oraz zapewnienia ciągłości produkcyjnego działania tego systemu, zwanego dalej “Usługami utrzymania”; 3) wsparcia technicznego dla SSIFE oraz dokonywania zmian w oprogramowaniu SSIFE, zwanego dalej “Usługami wsparcia”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w: Załączniku nr 1a do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi utrzymania, Załączniku nr 1b do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi przeniesienia, Załączniku nr 1c do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi wsparcia. Po zawarciu umowy będą one stanowiły załączniki do umowy (projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 2 do SWZ). 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej Systemu SSIFE. Zamiar przeprowadzenia wizji należy zgłosić za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/, a jej termin zostanie wyznaczony przez Zamawiającego. Zamiar przeprowadzenia wizji należy zgłosić najpóźniej na 7 dni roboczych przed terminem otwarcia ofert. Podczas wizji lokalnej Zamawiający nie udziela wyjaśnień dotyczących treści SWZ. Osoby, które przybędą na wizję zobowiązane są zgłosić się na recepcję (wejście ul. Wspólna 2/4). Zakres wizji lokalnej obejmuje: wgląd do kodów źródłowych Systemu SSIFE, wgląd do dokumentacji technicznej Systemu SSIFE. Podczas wizji lokalnej Zamawiający nie udziela wyjaśnień dotyczących treści SWZ. Osoby, które przybędą na wizję zobowiązane są zgłosić się na recepcję (wejście ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa). 5. Zamawiający żąda wniesienia wadium na zasadach opisanych w Rozdziale 7 SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed podpisaniem umowy zabezpieczenie należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów, znajduje się w SWZ. 9. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą”, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 10. Zadanie Przedmiot Umowy realizowany będzie: 1) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1 PPU – na zlecenie Zamawiającego, realizowane maksymalnie dwa razy w ciągu trwania umowy, przy czym pierwsze zlecenie może zostać wysłane Wykonawcy w terminie do 7 dni roboczych od zawarcia umowy, a drugie najpóźniej na 3 miesiące przed terminem jej zakończenia; 2) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 2 PPU – przez okres 36 miesięcy od dnia 06.08.2026 r. albo od dnia zawarcia umowy, jeżeli jej zawarcie nastąpi po dniu 06.08.2026 r. albo 36 miesięcy od dnia zakończenia pierwszego zlecenia usługi przeniesienia potwierdzonego podpisaniem bez zastrzeżeń protokołu odbioru tej usługi, w przypadku wysłania Wykonawcy pierwszego zlecenia, o którym mowa w pkt 1; 3) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 3 PPU – przez okres 36 miesięcy od dnia 06.08.2026 r. albo od dnia zawarcia umowy, jeżeli jej zawarcie nastąpi po 06.08.2026 r. albo 36 miesięcy od dnia zakończenia pierwszego zlecenia usługi przeniesienia potwierdzonego podpisaniem bez zastrzeżeń protokołu odbioru tej usługi, w przypadku wysłania Wykonawcy pierwszego zlecenia, o którym mowa w pkt 1 lub do momentu wykorzystania przez Zamawiającego puli 9000 roboczogodzin. 11. Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU.
Identifiant interneBDG-V.2611.26.2026.MJ
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72262000 Services de développement de logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 72243000 Services de programmation, 72265000 Services de configuration de logiciels, 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 72415000 Services d'hébergement pour l'exploitatuion de sites WWW, 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui, 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są usługi dotyczące Systemu Stron Internetowych Funduszy Europejskich (zwanego dalej “SSIFE”), w zakresie: 1) przeniesienia SSIFE na infrastrukturę teleinformatyczną Wykonawcy lub wskazaną przez Zamawiającego, zwanego dalej “Usługami przeniesienia”; 2) udostępniania infrastruktury sprzętowo-programowej niezbędnej do działania SSIFE oraz zapewnienia ciągłości produkcyjnego działania tego systemu, zwanego dalej “Usługami utrzymania”; 3) wsparcia technicznego dla SSIFE oraz dokonywania zmian w oprogramowaniu SSIFE, zwanego dalej “Usługami wsparcia”.
Nomenclature principale (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
Nomenclature complémentaire (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 72265000 Services de configuration de logiciels, 72400000 Services internet, 72415000 Services d'hébergement pour l'exploitatuion de sites WWW
391755-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachBDG-V.2611.26.2026.MJ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72262000 Software development services
Aicmiú breise (cpv): 72243000 Programming services, 72265000 Software configuration services, 72263000 Software implementation services, 72415000 World wide web (www) site operation host services, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 72250000 System and support services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Príomhaicmiú (cpv): 72260000 Software-related services
Aicmiú breise (cpv): 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72400000 Internet services, 72415000 World wide web (www) site operation host services