2. Procédure
Procédure
Titre: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Spółka z o.o. w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Description: 4.1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiającego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. 4.1.1. Dostawa energii elektrycznej winna odbywać się na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2026 r. poz. 43, 516, 607 ze zm.), Kodeksie cywilnym oraz wydanych na ich podstawie aktach wykonawczych, w tym rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 904 ze zm.). 4.1.2. Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 4.1.3. Wykonawca powinien określić wartość przedmiotu zamówienia uwzględniając koszty dostawy energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej, obliczone zgodnie z ww. aktami prawnymi oraz wszelkie inne koszty i opłaty. 4.1.4. Miejsce dostawy energii elektrycznej, to 77 punktów poboru energii elektrycznej, przy czym do trzech z nich przyłączone są mikroinstalacje o mocy do 50,00 kW każda. 4.1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ). 4.1.6. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną do obiektów Zamawiającego, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. wynosi 5 808 517 kWh - załącznik nr 7 do SWZ.
Identifiant interne: DZP.3201.5.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09310000 Électricité
Nomenclature complémentaire (cpv): 65310000 Distribution d'électricité
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 4.1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów zamawiającego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. 4.1.1. Dostawa energii elektrycznej winna odbywać się na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2026 r. poz. 43, 516, 607 ze zm.), Kodeksie cywilnym oraz wydanych na ich podstawie aktach wykonawczych, w tym rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 904 ze zm.). 4.1.2. Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. 4.1.3. Wykonawca powinien określić wartość przedmiotu zamówienia uwzględniając koszty dostawy energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej, obliczone zgodnie z ww. aktami prawnymi oraz wszelkie inne koszty i opłaty. 4.1.4. Miejsce dostawy energii elektrycznej, to 77 punktów poboru energii elektrycznej, przy czym do trzech z nich przyłączone są mikroinstalacje o mocy do 50,00 kW każda. 4.1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ). 4.1.6. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną do obiektów Zamawiającego, w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. wynosi 5 808 517 kWh - zał. nr 7 do SWZ.