451560-2026 - Mise en concurrence
Hongrie – Services de conception technique – NyMJV TOP_PLUSZ-132_00019 Tervezési szolgáltatások
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
TitreNyMJV TOP_PLUSZ-132_00019 Tervezési szolgáltatások
Description„Belterületi utak fejlesztése Nyíregyházán IV. ütem” című TOP_PLUSZ-1.3.2-23-NY1-2025-00019 számú projekt vonatkozásában Nyíregyháza közigazgatási területek infrastruktúra fejlesztéséhez kapcsolódó tervezési munkák: Engedélyes terv; Kiviteli terv elkészítése és Tervezői művezetési feladatok ellátása; a kapcsolódó kivitelezési munkákra irányuló közbeszerzési eljárások szakmai támogatása.
Identifiant interneEKR000091952026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71320000 Services de conception technique
5. Lot
LotLOT-0001
Description„Belterületi utak fejlesztése Nyíregyházán IV. ütem” című TOP_PLUSZ-1.3.2-23-NY1-2025-00019 számú projekt vonatkozásában Nyíregyháza közigazgatási területek infrastruktúra fejlesztéséhez kapcsolódó tervezési munkák: Engedélyes terv; Kiviteli terv elkészítése és Tervezői művezetési feladatok ellátása (5 alkalom); a kapcsolódó kivitelezési munkákra irányuló közbeszerzési eljárások szakmai támogatása. Ajánlattevőnek feladata a Nyíregyháza, Hajdú – Szalag utcák által lehatárolt területen (kivéve Angyal és Thököly utcák) lévő lakóutcák teljes körű tervezési munkáinak elvégzése, engedélyezési szintű és kiviteli szintű tervének elkészítésével együttesen. A a lakóutcák felülvizsgálata, és a felülvizsgálat eredményének függvényében azok átalakításának tervezése, valamint az útépítéshez kapcsolódó közműkiváltások és csapadékvíz elvezetés is megtervezendő. Ajánlattevő feladata a tervek engedélyes szintű majd kiviteli szintű tervének, illetve tervkiegészítések elkészítése, valamint esetleges hiánypótlások teljesítése. Ajánlattevőnek feladata továbbá, árazott és árazatlan költségvetési kiírások, valamint az ezekhez kapcsolódó egyéb, szükséges dokumentációk, munkarészek, szakági tervek elkészítése, a létesítmény megvalósíthatósághoz szükséges valamennyi feladat elvégzésével együttesen. Kapcsolódó feladat: biológiai aktivitás megőrzésével kapcsolatos dokumentáció elkészítése; a tervező művezetési feladatok ellátása. A tervezéssel érintett terület: cca. 2955 fm. Nyertes AT a teljesítés során köteles figyelembe venni a hivatkozott TOP_PLUSZ pályázati felhívás és mellékletei dokumentációjában foglalt előírásokat. A közbeszerzés tárgyának részletes ismertetését a Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részét képező tervezési program tartalmazza.
Identifiant interneEKR000091952026/1