See the notice on TED website
2. Procédure
Procédure
Titre: Technikos parko statinių ir valgyklos pastato rekonstrukcijos ir I tiekimo klasės sandėlio statybos, LDK Kęstučio PB, Laužo k. 1, Tauragės r. sav., projektavimo paslaugos
Description: TECHNIKOS PARKO STATINIŲ IR VALGYKLOS PASTATO REKONSTRUKCIJOS BEI I TIEKIMO KLASĖS SANDĖLIO STATYBOS LDK KĘSTUČIO PĖSTININKŲ BATALIONE, LAUŽO K. 1, TAURAGĖS R. SAV., PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ, TAIKANT STATINIO INFORMACINĮ MODELIAVIMĄ PIRKIMAS
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71220000 Services de création architecturale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Technikos parko statinių LDK Kęstučio pėstininkų batalione, Laužo k. 1, Tauragės r. sav., projektavimo paslaugos, taikant statinio informacinį modeliavimą (BIM)
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Valgyklos pastato rekonstrukcijos bei I tiekimo klasės sandėlio statybos LDK Kęstučio pėstininkų batalione, Laužo k. 1, Tauragės r. sav., projektavimo paslaugos, taikant statinio informacinį modeliavimą (BIM)
Identifiant interne: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2