405060-2026 - Nadmetanje
Poljska – Kirurški instrumenti – Sukcesywna dostawa wielorazowych narzędzi oraz jednorazowego asortymentu do wykonywania zabiegów przy użyciu robota ortopedycznego
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovSukcesywna dostawa wielorazowych narzędzi oraz jednorazowego asortymentu do wykonywania zabiegów przy użyciu robota ortopedycznego
Opis1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wielorazowych narzędzi oraz jednorazowego asortymentu do wykonywania zabiegów przy użyciu robota ortopedycznego w lokalizacji w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Formularzu asortymentowo - cenowym - załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Interna identifikacijska oznakaD25M/251/N/45-73rj/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Obrazloženje ubrzanog postupkaNa mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
5. Grupa
GrupaLOT-0001