2. Postupak
Postupak
Naslov: Sieťové smerovače pre dátové centrá STVR
Opis: Verejný obstarávateľ prevádzkuje v súčinnosti s externým dodávateľom internú sieť na sieťových zariadeniach od výrobcu Cisco. Z dôvodu technickej zastaranosti je potrebná postupná obmena sieťových smerovačov, ktoré už nie sú naďalej podporované zo strany výrobcu. Predmetom zákazky je dodanie sieťových zariadení (prepínačov) vrátane poskytnutia potrebných licencií a rozšírenej záruky, určených na umiestnenie v dátových centrách verejného obstarávateľa. Technická špecifikácia spolu s požadovanými počtami je uvedená nižšie. Dodávateľ je povinný zabezpečiť, aby celý dodávaný technologický celok pozostával výhradne zo zariadení, ktoré budú kompatibilné, bude zabezpečená jednotná technická podpora a konzistentný záručný model. Z dôvodu kompatibility s využívanými zariadeniami je požadovaná taktiež kompatibilita so zariadeniami od výrobcu Cisco.
Interna identifikacijska oznaka: 000012/250000/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32413100 Usmjernici na mreže
Dodatna klasifikacija (cpv): 32413000 Integrirana mreža, 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 000012/250000/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32413100 Hálózati útválasztók (router)
További osztályozás (cpv): 32413000 Integrált hálózat, 32420000 Hálózati berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
426369-2026 - Gara
Slovacchia – Router di rete – Sieťové smerovače pre dátové centrá STVR
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno000012/250000/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32413100 Router di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32413000 Rete integrata, 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
LottoLOT-0001
See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 000012/250000/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32413100 Tīkla maršrutētāji
Papildu klasifikācija (cpv): 32413000 Integrētais tīkls, 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 000012/250000/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32413100 Combinadores de redes
Classificação adicional (cpv): 32413000 Rede integrada, 32420000 Equipamento de rede
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 000012/250000/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32413100 Sieťové smerovače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32413000 Integrované siete, 32420000 Sieťové zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 000012/250000/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32413100 Nätreläer
Ytterligare klassificering (cpv): 32413000 Integrerat nät, 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001